برنامه iTest سامسونگ به شما اجازه می دهد که یک وسیله گلکسی را در روی آیفون خود امتحان کنید

برنامه iTest سامسونگ به شما اجازه می دهد که یک وسیله گلکسی را در روی آیفون خود امتحان کنید

سامسونگ برنامه ای را تحت عنوان iTest منتشر کرده است که بر اساس وب سایت اینترنتی کار می کند و از این لحاظ به کاربران آیفون اجازه می دهد که بتوانند تجربه داشتن اندروید را بر روی گلکسی امتحان کنند. این برنامه تحت عنوان وجه دیگر را امتحان کنید نام گرفته است.

اخیرا وبسایت آی تست در نیوزلند مورد تبلیغات قرار گرفت و این مطلبی است که مک رومرز به آن اشاره کرده است. طرز امتحان کردن این برنامه به این صورت است که با مراجعه به وب سایت iTest با یک آیفون کاربران مواجهه با فرمان نصب یک اپلیکیشن در صفحه می شوند و از آنجا با ضربه زدن بر روی اپلیکیشن این برنامه شروع به کار خواهد کرد. به این صورت برنامه شبیه سازی گلکسی بر روی آیفون پدید می آید.

کاربران آیفون می توانند با همه تنظیمات و استایل اندروید ارتباط برقرار کنند. از آنجا کاربران می توانند به گلکسی استور سری بزنید و همینطور از سایر بخش‌ها مانند قالب ها و پیام ها و دیگر اپلیکیشن ها دیدن کنید. از آنجا نیز می توانید تماس های تلفنی شبیه‌سازی شده در گلکسی را امتحان کنید و در تمام مراحل نیز پیام های راهنما کاربران را در انتخاب مسیر یاری می‌کنند و کلیه قابلیت های هر مرحله را به کاربران نشان می دهند.

اپلیکیشن گالری به همان صورتی که در اندروید وجود دارد می تواند عکس ها را نشان دهد. با توجه به تجربه ای که کارمندان منبع خبری مکرومرز از این برنامه داشتند آن را تجربه لذت بخشی توصیف می‌کنند که در طول مسیر نیز این برنامه با ارائه جوک هایی کاربران را سعی می کند که سرگرم کند.

اگرچه سامسونگ حالا در حال تجربه این برنامه جدید تنها در کشور نیوزلند اما هر کسی می‌تواند با رفتن در این وبسایت آن را امتحان کند. برای کسانی که می خواهند تجربه اندروید را داشته باشند راه مفیدی است که بتوان از طریق آیفون خود این را خود تجربه کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *