برنامه DisplayLink Manager حالا می تواند قابلیت چرخش صفحه نمایشگر اکسترنال را در کامپیوترهای مک حمایت کند

برنامه DisplayLink Manager  حالا می تواند قابلیت چرخش صفحه نمایشگر اکسترنال را در کامپیوترهای مک حمایت کند

شرکت سیناپیک امروز اعلام کرد که نسخه بتای جدیدی از برنامه DisplayLink Manager را برای سیستم های macOS  منتشر نموده است که در آن قابلیت چرخش صفحه نمایشگرهای اکسترنال را در کامپیوترهای مک حمایت می‌کند. این کمپانی در اعلامیه که به همراه این به‌روزرسانی منتشر نمود آشکار ساخت که تا اواخر دسامبر نسخه نهایی این برنامه برای عموم در دسترس قرار خواهد گرفت.

آداپتورهای DisplayLink تا به حال قابلیت سازگاری بسیار خوبی را با مک های m۱ در مدل های مک بوک ایر و مک بوک پرو ۱۳ اینچی نشان داده‌اند. آداپتور های DisplayLink این قابلیت را دارند که با استفاده از آنها بتوان چندین نمایشگر اکسترنال را به یکدیگر متصل نمود. اما بر اساس صفحه شرح محصولی که اپل برای کامپیوترهای خود منتشر نموده است فقط تنها قابلیت حمایت از یک نمایشگر خارجی وجود دارد، اما با استفاده از این آداپتور می توان چند نمایشگر را به یکدیگر متصل نمود.

از طریق نرم‌افزار DisplayLink manager کاربران می‌توانند کلیه تنظیمات مربوط به نمایشگرهای اکسترنال را اعمال نمایند. همانطوری که تصویر اسکرین شات نشان می دهد نسخه جدید برنامه DisplayLink manager این اجازه را می دهد که نمایشگر های اکسترنال به کامپیوتر های مک ام یک از طریق آداپتورهای DisplayLink  متصل شوند و همینطور می توانند به آرایش های عمودی و افقی با استفاده از این نرم افزار جدید و به روز رسانی اخیر نشان داده شوند.

نسخه بتای نرم‌افزار DisplayLink manager با سیستم‌های عامل macOS Monterey و macOS Big Sur سازگار می باشد و کاربران می‌توانند از طریق وبسایت سیناپتیک آن را به صورت رایگان دریافت کنند. مک بوک ایر های ۱۴ و ۱۶ اینچی جدید به طور رسمی بر اساس آنچه که اپل اعلام نموده است قابلیت اتصال به دو نمایشگر خارجی را دارند زیرا که آنها دارای چیپ های پیشرفته M1 Pro می باشند و کامپیوتر های مک که دارای چیپ های پیشرفته تر  M1 Max می باشند می توانند تا ۴ نمایشگر اکسترنال را نیز حمایت کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.