بررسی و تحلیل ایرپاد ۳ : کامفورت بهتر، فیت محکمتر و صدای بهبود یافته

بررسی و تحلیل ایرپاد ۳ : کامفورت بهتر، فیت محکمتر و صدای بهبود یافته

همزمان با معرفی مک های بوک پرو های جدید اپل قرار است فروش رسمی ایرپاد ۳ را نیز در ۲۶ اکتبر در فروشگاه‌های خود آغاز کند. بر اساس آن منابع مختلف خبری و کارشناسان در وب بررسی خود را از این وسیله به صورت زیر اعلام نموده اند:

بر اساس منبع خبری گیزمودو ایرپاد ۳ تقریباً از  ظاهری شبیه به ایرپاد پرو می باشد فقط فاقد سر های سیلیکونی بوده و کمی کوچکتر است. از لحاظ جاگیری راحت در گوش منبع خبری The Verge می گوید که ایرپاد های جدید با راحتی بیشتری در گوش جا می گیرند و قادرند که از این لحاظ صدا های پس زمینه بیشتری را محدود کنند. این منبع اضافه می کند که ایرپاد ۳ کمی از دو از لحاظ وزن سنگین تر می باشد.

بررسی و تحلیل ایرپاد ۳ : کامفورت بهتر، فیت محکمتر و صدای بهبود یافته

بر اساس اظهارات منابع خبری TechCrunch ایرپاد ۳ بدوک شک با راحتی بیشتری نسبت به مدل قدیمی در گوش حس می‌شود. اما ایرپاد‌پرو هنوز بهترین ایرپاد می باشد. از لحاظ کیفیت صدا اپل به مک رومرز گفت که قصد داشته است ایرپاد ۳ همان صدای ایرپاد‌ پرو را تولید کند. بر اساس بررسی های انجام شده توسط این منبع خبری کیفیت صدای ایرپاد ‌پرو بسیار  شبیه به ایرپاد ۳ می باشد و نسبت به ایرپاد ۲ دارای صدای پرتر و غنی تری است.

اما برخی از کارشناسان از منابع خبری دیگر گفتند که از ایرپاد ۳ صدای بهتری نسبت به ایرپاد پرو ندارد اما به طور قطع نسبت به مدل قدیمی تر یک بروزرسانی عمده به حساب می آید. اپل کیس شارژ ماگسیف را به ایرپاد ۳ اضافه کرد و بر اساس گفته‌های تحلیل گران این کیس ها به همان صورتی که در آیفون کار می کنند عمل خواهند کرد.  اما در این مورد هنوز خبری از شارژ معکوس وجود ندارد.

بررسی و تحلیل ایرپاد ۳ : کامفورت بهتر، فیت محکمتر و صدای بهبود یافته

از لحاظ طول عمر باتری منبع خبری Pocket-lint می‌گوید که بعد از تست کردن تشخیص داده است که عمر باتری ابرهای جدید نسبت آنچه که اپل در وبسایت اعلام نموده است حتی بیشتر می باشد. اپل می گوید این ایرپاد ها تا ۶ ساعت باتری شان دوام می آورد اما بر اساس آزمایشی که این بخش انجام داد حتی زمان بیشتری را دوام آورد.  در این آزمایش ۴ ساعت برای زمان مکالمه و پنج و نیم ساعت در ازای فعال بودن قابلیت Spatial Audio طول عمر باتری اعلام شده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.