بررسی ویژگی ردیابی و سامان دهی خواب در iOS 14 و watchOS 7

بررسی ویژگی ردیابی و سامان دهی خواب در iOS 14  و watchOS 7

 در اپلیکیشن سلامتی موجود در اپل واچ یا آیفون شما قادر خواهید بود که ساعات خواب و بیداری خود را تنظیم کنید. بدین گونه که با مشخص نمودن مدت زمانی که برای خواب خود در نظر گرفته اید و همین طور میزان استاندارد ساعات خواب در کنار میزان ساعتی که می خواهید به بیداری و فعالیت بپردازید می توانید از اپلیکیشن برای سامان دهی خواب  و بیداری خود بهره ببرید.

اولین قدم در برنامه ریزی خواب مشخص نمودن مدت زمان هدف برای خواب است که می توانید در اپلیکیشن سلامتی در آیفون یا اپل واچ این مقدار را تنظیم کنید. این اپلیکیشن بر اساس این مدت زمانی بهترین ساعات رفتن به بستر یا یا از خواب برخاستن را مشخص می کند و همین طور شما را از رسیدن به هدف خود در زمینه ساعات خواب و بیداری اگاه می‌کند.

همین طور اپلیکیشن سلامتی به شما اعلام می کند که ساعات خواب شما کافی است یا نه. شما می توانید برای هر روز از برنامه ریزی مشابه استفاده کنید یا بطور جداگانه برای هر روز برنامه متفاوتی را مشخص نمایید. با مشخص کردن ساعت خواب و بیداری روی آیفون یا اپل واچ شما می توانید آلارم بیداری را فعال یا غیر فعال کنید.

برای تنظیم آلارم شما می توانید از طریق اپلیکیشن سلامتی یا اپلیکیشن ساعت استفاده کنید.

وضعیت خواب: با فعال کردن این ویژگی به طور خودکار صفحه لاک اسکرین آیفون زمان و سایر اصلاعات مربوط به آلارم بیداری را نشان می دهد و دیگر  شما دیگر پیام ها یا تماس ها در آن نمی بینید.

ویژگی برنامه ریزی خواب: ویژگی ردیابی خواب ساعات خواب و بیداری شما را مونیتور نموده و در نهایت شما می توانید از طریق اپلیکیشن سلامتی تمام داده ها و وضعیت ساعات خواب و بیداری خود را مشاهده و سامان دهی نمایید. لازم به ذکر است قبل از فعال نمودن این ویژگی باید مطمئن شوید که آیفون یا اپل واچ شما از شارژ کافی در هنگام شب برخودار باشند. 

3 نظر در مورد “بررسی ویژگی ردیابی و سامان دهی خواب در iOS 14 و watchOS 7

  1. اشتراک ها: بررسی ویژگی های موقعیت مکانی تخمینی و محدودیت دسترسی اپ ها به ابزارک ها در iOS 14 | Texnoli

  2. اشتراک ها: راه حل رفع مشکل تخلیه باتری و یا از دست رفتن داده های GPS آیفون و اپل واچ | Texnoli

  3. اشتراک ها: ترفندهای جذاب اپل واچ در WatchOS 7 | آموزش استفاده از برنامه های اپل واچ | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.