بررسی اپلیکیشن های گزارشات قلب Heart Reports و آب وهوا Weather on the Way و یادداشت HibiDo

بررسی اپلیکیشن های گزارشات قلب Heart Reports و آب وهوا Weather on the Way و یادداشت HibiDo

اپلیکیشن گزارش فعالیت های قلب: این اپ که به قیمت ۱.۹۹ دلار در اپ استور موجود است  به کاربران اجازه می دهد که بتوانند از داده های حاصل از اپ سلامتی گزارشات متنوعی تهیه نمایند. گزارش هایی نظیر تعداد ضربان قلب، تعداد قدم ها، زمان خواب، کالری مصرف شده، قند خون، فشار خون و غیره.

تا آنجا که به حفظ اطلاعات شخصی کاربران مربوط است کلیه اطلاعات به صورت آفلاین توسط اپ Heart Reports مورد بررسی قرار می گیرد، کاربران می توانند گزارشات حاصل از این اپ را بصورت فایل PDF یا CSV  ذخیره و استخراج نمایند.

اپ آب هوا Weather on the Way: این اپ به کاربران اجازه می دهد که زمان آغاز و پایان سفر خود را وارد کنند و اپ در مقابل به طور هوشمندانه اطلاعاتی نظیر دمای محیط، میزان بارندگی، و سرعت باد را در طول مدت زمانی مشخص شده از طریق آیفون در اختیار کاربر قرار می دهد.

این اپلیکیشن موقعی می تواند سودمند باشد که بخواهید بهترین را زمان برای سفر خود را پیدا کنید. وقتی اطلاعات سفر توسط کاربر به اپ وارد شد اپ می تواند اطلاعات جامعی را راجع به بهترین مسیر برای سفر و همین طور زمان و مناسب ترین آب و هوا را به کاربر ارائه کند. این اپ مجانی می باشد اما برخی ویژگی های آن مانند معرفی مسیر های پیشنهادی، میزان دید جاده، سرعت باد و اندکس UV با پرداخت و خرید بسته های پیشرفته تر این اپ قابل استفاده برای کاربر می شود. بسته پیشرفته بصورت های ماهانه و سالانه و همین طور مادام العمر  وجود دارد که به ترتیب در قیمت های .۹۹، ۹.۹۹ و ۲۹.۹۹ در دسترس قرار دارند.

اپ یادداشت HibiDo: اپ هیبی دوو راه مناسبی است که یادداشت ها و وظایف روزانه خود را می توانید به کمک آن سامان دهی کنید. شما می توانید برای هر وظیفه که قصد انجام آن را در زمان مشخصی دارید زمان یادآوری مشخص کنید و اپ  در زمان مورد نظر آن وظیفه را با آلارم به شما یادآوری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *