برخی گزارش های کاربران حاکی از وجود مشکلات جدیدی در نمایشگرهای آیپد مینی ۶ می باشد

برخی گزارش های کاربران حاکی از وجود مشکلات جدیدی در نمایشگرهای آیپد مینی ۶ می باشد

در پی نارضایتی های کاربران در ارتباط با مشکل اسکرول ژله ای بر روی نمایشگر های آیپد مینی ۶ که هفته گذشته گزارش شده بود، مشکل دیگری توسط برخی دیگر از کاربران گزارش شده است که به طور اخص مربوط به این وسیله جدید اپل با نمایشگر ال سی دی رتینا لیکوئید ۸.۳ اینچی می باشد.

بر اساس نوشته هایی که در سایت ردیت توسط کاربران منتشر شده است در برخی از قسمت های نمایشگر مشکلاتی از قبیل بی رنگی و همینطور اعوجاج  در برخی از قسمت های صفحه مشاهده شده است. این مشکل به خصوص در هنگامی که کاربران وسیله را به صورت پرتره یا عمودی نگه می دارد و بخشی از صفحه را لمس می کنند.

یکی از کاربران ادعا می کند که از طرف اپل وسیله را تعویض نموده است،  اما این وسیله جدید نیز از همان مشکل رنج می برد و علاوه بر این مشکل را گسترده تری نشان می دهد. برخی از کاربران که در زیر همان نوشته نظر داده‌اند نیز تایید کردند که آنها نیز از این مشکل رنج می برند. اما در این مورد برخی در بخش های متفاوتی از صفحه چنین مشکلی را در حال حاضر تجربه می کنند.

کارشناسان مکرومز نیز سعی کردند که با لمس کردن گوشه راست نمایشگر همانطوری که کاربران اشاره نموده بودند این مشکل را آزمایش کند، اما به چنین اثر اعوجاجی صفحه نمایش مشاهده نشد.  البته اگر شما با فشار بیش از حد بر روی قسمتی از صفحه نمایش آن را لمس کنید ممکن است این اثر را مشاهده کنید، اما تنها در صورتی که این مشکل بر می خورید که فشار انگشت شما از حدی بیشتر باشد.

بنابراین مکرومه کاملاً متقاعد نشد که این یک مشکل همگانی در میان وسیله های جدید آیپد مینی ۶ باشد و هنوز به شواهد بیشتری وجود بتوان آن را به عنوان یک مشکل در نظر گرفت. البته کاربرانی که چنین مشکلی را بر روی آیپد مینی جدید خود  مشاهده کرده‌اند می‌توانند آن را به نزدیکترین محل اپل استور یا مرکز تعمیر تایید شده توسط اپل برده و تقاضای تعویض وسیله خود را ارائه دهند.

در مورد مشکل اسکرولینگ ژله ای اپل اینگونه توضیح داد که این اثر یک واکنش طبیعی صفحه ال سی دی می باشد و این بدان معناست که این شرکت قصد ندارد که به کاربرانی که از چنین مشکلی رنج می برند یک آیپد مینی ۶ تعویضی را ارائه کند.  بنابراین آنهایی که صفحه نمایش جدید آیپد مینی راضی نیستند باید مطمئن شوند که ظرف مدت ۱۴ روز وسیله را مرجوع کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.