برخی کاربران آیفون بعد از بروزرسانی ۱۴.۶ iOS  مصرف زیاد باتری را گزارش نموده‌اند

برخی کاربران آیفون بعد از بروزرسانی  ۱۴.۶ iOS  مصرف زیاد باتری را گزارش نموده‌اند

برخی از کاربران آیفون  گزارش نموده اند که بعد از آنکه آیفون خود را به سیستم عامل ۱۴.۶ به روز رسانی کردند باتری های آنها زودتر از معمول  تمام می شود. بعضی از آنها نیز گفته اند وقتی که گوشی خود یک شب تا صبح بدون شارژ گذاشته‌اند مصرف زیاد باتری را مشاهده نموده اند.

به طور عمومی اگر گوشی یک شب تا صبح شب بدون‌شارژ نگه شود  کاملاً طبیعی است در حد دو تا سه درصد مصرف باتری داشته باشد. اما ظاهراً با بروزرسانی ۱۴.۶ به نظر می‌رسد که باتری بیشتری در حال مصرف شدن می باشد.

این نوشته ها  در فروم پشتیبانی اپل توسط کاربران منتشر شده است که گزارش مصرف شدید باتری را نشان می‌دهد و برخی کاربران دیگر نیز گزارش داده اند که باتری آن ها بعد از به روز رسانی به سیستم عامل جدیدتر دچار مصرف باتری بسیار بیشتری شده است. در یکی از این گزارشات در روز دوشنبه منتشر شده است یک کاربر تجربه کرده که سیری ۷۰ درصد باتری آیفون ایکس اس را از شارژ کامل مصرف نموده است.

در گزارش دیگری دیده شده است که باتری آیفون ۱۲ تا ۳۰ درصد یک شب تا صبح در حالتی که بدون شارژ گذاشته شده مصرف داشته است و در مورد سوم کاربر ادعا می‌کند که به این روز رسانی باعث شده است که مصرف باتری بیشتر از حالتی که از کاور اسمارت اپل استفاده می‌شود برای هر شارژ آیفون ۱۱ پرو داشته باشد.

هنوز مشخص نیست که دقیقاً این مصرف زیاد باتری نتیجه چه عاملی می باشد. یک کاربر نیز در فروم، اپلیکیشن پادکست را مسئول مصرف بالای باتری می‌داند و در برخی دیگر از کاربران دلیل اصلی این مصرف بالای باتری را ایرتگ دانسته‌اند. برخی کاربران نیز با کمال تعجب گفتند وقتی که گوشی در حالت airplane mode قرار می گیرد نیز با مصرف زیاد باتری روبرو می شود. اما باید گفت بر اساس تحقیقات اپل اینسایدر تعداد این کاربران هنوز در حد بسیار زیادی نیست و هنوز در این مورد اپل نیز اظهار نظری نکرده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *