برخی منابع اصرار دارند اپل واچ ۶ و آیپد های جدید فردا رونمایی خواهند شد

برخی منابع اصرار دارند اپل واچ ۶ و آیپد های جدید فردا رونمایی خواهند شد

 نشت دهنده معروف جان پروسر در گزارشی جدید تایید نمود که اپل نسل جدید اپل واچ و آیپد های جدید را تا فردا رونمایی خواهد کرد. در ماه آگوست نیز این نشت دهنده در گزارش خود اعلام کرد که اپل برخلاف مراسم معمول هر سال، اپل واچ های جدید را امسال طی یک کنفرانس خبری رونمایی خواهد کرد. او در این گزارش ادامه می دهد که اپل در مراسم پاییز خود آیفون ۱۲ را نیز رونمایی خواهد نمود.

اما این پیش بینی با گزارش تحلیل گر بلومبرگ مارک گورکن در مناظره قرار گرفت که مدعی بود اپل امسال در طی این هفته طی یک مراسم غیر حضوری محصولات خود را معرفی خواهد نمود. اما پروسر در مورد گزارش خود اصرار دارد که مراسم رونمایی اپل واچ های سری جدید و مدل جدید آیپد ایر را فردا طی یک کنفرانس خبری انجام خواهد داد. بر اساس گزارش پروسر کاهشی در فروش اپل واچ سری ۵ رخ داد و بسیاری از انواع بند های این سری در اپل استور های چین، ژاپن، انگلیس، و آمریکا به حالت ناموجود درآمد.

بر اساس گزارس های قبلی اپل واچ های سری ۶ دارای قابلیت های ویژه ای مانند اندازه گیری میزان اکسیژن خون می باشد. همین طور انتظار می رود یک مدل مقرون بصرفه اپل واچ  از جنس پلاستیک به بازار آید که جانشین اپل واچ های سری ۳ شود. اما در مورد آیپد های نسل جدید بر اساس مدارک منتشر شده از EEC هفت مدل جدید آیپد انتظار می رود که در آینده نزدیک بیرون آید.

در گزارشی که اخیرا منتشر شد تصاویری از دفترچه راهنما آیپد ایر ۴ را نشان می داد که دارای طراحی مشابه با آیپد پرو می باشد و دکمه هوم در آن حذف گردیده و تاچ آی دی با دکمه پاور الحاق شده است. بر اساس گزارش پروسر اپل تا فردا صبح یک کنفرانس خبری را برگزار خواهد نمود که در آن از محصول جدید خود صحبت خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *