برخی از کاربران اپل واچ بعد از به روز رسانی به watchOS 8.3 مشکلاتی را در حین شارژ تجربه می‌کنند

برخی از کاربران اپل واچ بعد از به روز رسانی به watchOS 8.3 مشکلاتی را در حین شارژ تجربه می‌کنند

بر اساس گزارش‌های متعددی که در فرم مکرومرز ، سایت ردیت و همینطور فروم پشتیبانی اپل توسط کاربران منتشر شده است گروهی از دارندگان اپل واچ سری ۷ بعد از آنکه سیستم خود را به آخرین بروزرسانی watchOS 8.3  ارتقا داده اند، دچار برخی مشکلات در زمینه شارژ این وسیله شده‌اند.  بیشتر این نارضایتی ها مربوط به  شارژر های تردپارتی می باشد که تسط کمپانی های دیگر به غیر از اپل ساخته شده است. کاربران متوجه شدند که این شارژر ها  بعد از این به‌روزرسانی نمی‌تواند اپل واچ آنها را شارژ کند.

گزارش هایی در ارتباط با این مشکل برای چندین شارژر ترد پارتی منتشر شده است که نشان می‌دهد این مشکل مربوط به یک مدل خاص نمی باشد و گروهی از برند های مختلف شارژر را دربر می‌گیرد.  بسیاری از این شکایات مربوط به شارژر های ارزان قیمت ترد پارتی هستند که از طریق آمازون خریداری شده اند و گزارشات کمتری در ارتباط با شارژر های گران قیمت تر نظیر بلکین وجود دارد که مشکل مشابهی را در زمینه عدم شارژ تجربه کرده باشند.

بر اساس این گزارش ها در بسیاری از حالات اپل واچ برای چند دقیقه شارژ می شود اما سپس این عمل به صورت ناگهانی متوقف می شود. ری استارت کردن اپل واچ نیز تا حدی باعث شروع مجدد شارژ می شود. اما به نظر نمی رسد که راه حل دائمی برای بیشتر مردم باشد. گروه کمی از کاربران نیز گزارش داده اند در هنگام اتصال اپل واچ به شارژر شاهد  مصرف باتری بیش از حد باتری بوده اند. در این مورد باید گفت که بیشتر مدل هایی که تحت تاثیر این مشکل قرار گرفتن مربوط به مدل های اپل واچ سری ۷ می باشد اما گزارش های دیگری نیز در ارتباط با مشکلات مشابهی در زمینه شارژ در اپل واچ های سری ۶ نیز منتشر شده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.