برخی از کاربران آیفون ۱۳ گزارش‌هایی را مبنی بر مشکلات تاچ صفحه نمایش ارائه داده اند

برخی از کاربران آیفون ۱۳ گزارش‌هایی را مبنی بر مشکلات تاچ صفحه نمایش ارائه داده اند

برخی از کاربران آیفون ۱۳ گزارش دادند که بر روی وسایل جدید خود از برخی از مشکلات تاچ رنج می برند. مشکلی که بر اثر آن باعث می شود که صفحه نمایش گر از پاسخگویی رضایت بخشی در طول استفاده از طرف کاربران برخوردار نباشد.

برخی در این زمینه مجبور شده اند که وسیله خود را به طور کامل ریستارت کنند و در برخی حالات کاربران با چندین ضربه متوالی انگشت سیستم را مجبور به پاسخگویی کردند. بر اساس برخی از گزارشات منتشر شده در فرمهای مکرومرز،  سایت ردیت و همینطور شبکه‌های اجتماعی نظیر توییتر و بخش پشتیبانی اپل برخی از کاربران در وسیله های جدید آیفون خود از مشکلات تاچ رنج می برند. برخی از کاربران گزارش می دهند که وقتی که با انگشت خود یک بار بر روی صفحه می‌زنند چندان پاسخگوی مناسبی مشاهده نمی کنند.

این مشکل می‌تواند به دلیل احتمال نارسایی های سخت افزاری در مرحله تولید برای برخی از مدل های آیفون جدید باشد. در این مورد باید گفت گزارش‌هایی نیز منتشر شده است که نشان می‌دهد کاربران آیفون های نسل قبلی پس از به روز رسانی به سیستم جدید ios15 از چنین مشکل مشابهی رنج می‌برند.

بنابراین باید گفت که می‌تواند بروز این مشکل به دلیل باگ نرم افزاری نیز باشد. از آنجایی که سیستم عامل ios15 تنها یک هفته پیش منتشر شد. گزارش های مبنی بر برخی مشکلات در سیستم های بروز رسانی شده  منتشر شده است. برخی از این مشکلات شامل باگی می‌شود که باعث جلوگیری از قفل گشایی آیفون توسط اپل واچ می شود. علاوه بر این باگ دیگری در سیستم اپل موزیک و ابزارک ها مشکل ایاد کرده و از طرف دیگر برخی از مشکلات امنیتی در این به روزرسانی جدید گزارش شده است.

اپل در پاسخ گفته که سعی می‌کند در به روز رسانی های بعدی این مشکلات را برطرف کند. بنابر این احتمال وجود دارد که نسخه ios15.1 زودتر از آنچه که انتظار می رود در دسترس عموم قرار گیرد که از این قرار شاید در ماه بعد بیشتر این مشکلات با این به روز رسانی جدید حل خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.