برخی از مشتریان از گزینه رنگ های اپل واچ سری ۷ راضی نیستند

برخی از مشتریان از گزینه رنگ های اپل واچ سری ۷ راضی نیستند

همزمان با آغاز پیش سفارش مدل های اپل واچ سری ۷ برخی از مشتریان در شبکه‌های اجتماعی از این گزینه های رنگ جدید این مدلها اظهار نارضایتی نمودند. اپل واچ سری ۶ آلومینیومی در رنگ های خاکستری فضایی، نقره ای، طلایی، آبی و قرمز موجود بودند، در حالی که اپل واچ های سری ۷ از نوع آلومینیومی دارای رنگ های متفاوتی شامل رنگ نیمه شب، استارلایت، سبز آبی و قرمز می باشند.

این رنگ ها دقیقاً مشابه رنگ های ارائه شده برای مدل های آیفون ۱۳ مینی و آیفون ۱۳ می‌باشد به استثنای آنکه یک رنگ صورتی در مدل های آیفون جایگزین رنگ سبز شده است. آیپد مینی جدید نیز در رنگهای متفاوتی در دسترس می باشد که شامل استارلایت و صورتی مشابه آنچه که در اپل واچ های سری ۷ و آیفون ۱۳ وجود دارد می باشد.  تون های رنگ آبی و قرمز اپل واچ نسبت به سال قبل اندکی تغییر یافته اند در حالی که رنگ سبز کاملاً جدید می باشد و رنگ نیمه شب جایگزین رنگ خاکستری فضایی شده است.

در حالی که رنگ استارلایت جایگزین رنگ نقره ای و طلایی شده است، بنابراین باید گفت مدل های اپل واچ سری ۷ از لحاظ رنگ دچار تغییرات بسیار زیادی نسبت به سال گذشته شدند که همین امر باعث شده برخی مشتریان و کاربران نسبت به انتخاب آنها دچار سردرگمی و یا نارضایتی بشوند. به عنوان مثال جایگزینی رنگ نقره ای و طلایی با رنگ استار لایت به نظر برخی از کاربران جذاب نمی باشد، چرا که این رنگ در نگاه اولیه بیش از حد براق به نظر می‌رسد.

برخی دیگر از مشتریان اظهارنظر می کنند که رنگ استارلایت کمی گرم به نظر می رسد در حالی به نظر برخی از کاربران رنگ طلایی در اپل واچ های جدید کمی بی رنگ است. در حالی که هنوز گزینه های رنگ نقره ای و طلایی برای مدل های اپل واچ در سال اخیر نیز وجود دارد، اما رنگ مشکی فضایی به وسیله رنگ گرافیت جایگزین شده است. اما در ادیشن هرمس این گزینه وجود نیز ندارد. در این باره برخی از مشتریان نیز در ارتباط با عدم هماهنگی بند های مختلف از لحاظ رنگ با گزینه‌های رنگ بدنه اپل واچ در سری های جدید اظهار نارضایتی می کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.