برخی از دارندگان مک بوک پرو ۱۶ اینچی مشکل شارژ با ماگسیف ۳ را گزارش نمودند

برخی از دارندگان مک بوک پرو ۱۶ اینچی مشکل شارژ با ماگسیف ۳ را گزارش نمودند

برخی از دارندگان مک بوک پرو  ۱۶ اینچی گزارش نمودند که در هنگامی که مک  آنها خاموش می باشد و یا درب آن آن بسته است کانکتور ماگسیف نمی‌تواند وسیله را شارژ کند.

همانطور که در سایت ردیت برخی از کاربران نسبت به این مشکل در مدل های مجموعه ۱۶ اینچی گزارش کردند. وقتی که این وسیله خاموش می باشد کانکتور ماگسیف نمی‌تواند وسیله را شارژ کند و به جای آنکه چراغ شارژ به رنگ سبز در آید رنگ کهربایی نارنجی را به صورت چشمک زن نشان می دهد و نمی تواند باتری مک را شارژ کند. برخی از مشتریان نیز با بخش پشتیبانی اپل تماس گرفتند تا راه‌ حل را در این مورد پیدا بکند که توانسته اند بر اساس گزارشات توانسته اند در برخی موارد این مشکل را حل کنند.

یکی از کاربران گزارش می کند که پس از چندین مرحله پی گیری پشتیبانی اپل تصمیم گرفت که یک لپ تاپ جدید برای آنها بفرستد. همین‌طور در ویدیویی که در سایت ردیت منتشر شده است نشان می‌دهد در زمانی که درب مک‌ بوک ‌پرو بسته می باشد چراغ نشانگر شارژر ماگسیف به صورت چشمک زن رنگ نارنجی را نشان می دهد در حقیقت نشان دهنده مشکلی در روند شارژ می باشد.

اما این در صورتی است که اگر چراغ رنگ نارنجی را بدون چشمک زدن نشان دهد نشان دهنده این است که روند شارژ به درستی در حال انجام می باشد و وقتی شارژ شدن وسیله به اتمام رسید به رنگ سبز در می آید. به خصوص این مشکل زمانی برای برخی از کاربرانی پیش آمده است که در حالی که مک آنها خاموش می باشد آن را به شارژر وصل می کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.