برخی از دارندگان اپل واچ سری ۷ با مشکل ظاهر نشدن اپلیکیشن های ترد پارتی مواجه می باشند

برخی از دارندگان اپل واچ سری ۷ با مشکل ظاهر نشدن اپلیکیشن های ترد پارتی مواجه می باشند

اپل واچ های سری ۷ در حال رسیدن به دست مشتریان می باشد و اولین گزارش ها حاکی از آن است که برخی از کسانی که این وسیله را دریافت کرده‌اند با مشکلی مواجه می باشند که بر اساس آن اپلیکیشن‌های ترد پارتی یا غیر از اپل در روی صفحه اپل واچ آنها نشان داده نمی شود. این مشکل در ابتدا توسط توسعه دهنده ای به نام James Thomson کشف گردید.

او در توییتی به این مشکل اشاره نمود و فیلم کوتاهی از آن را نیز به اشتراک گذاشت. بر اساس گزارش تامسون وقتی که اپلیکیشن ها را از طریق یک شبیه ساز در نمایشگرهای Xcode اجرا می کنیم آیکون ها به صورت طبیعی نشان داده می شوند. هنوز مشخص نیست که دلیل واقعی این مشکل چه می باشد. اما احتمالاً چیزی است که می توان آن را به تغییر ابعاد صفحه نمایشگر های جدید در اپل واچ های سری ۷ مرتبط دانست. زیرا که اپل در سری ۷ نمایشگر را اندکی افزایش داده این بالا رفتن میزان پیکسل ها می تواند دلیل آن باشد.

اما چنین مشکلی در اپل واچ های سری ۶ و یا قدیمی‌تر که سیستم عامل watchOS 8 را نصب نموده اند مشاهده نشده است. بنابراین این مسئله بیشتر مربوط به سخت افزار جدید یعنی اپل واچ های سری ۷ می شود. یکی از راه حل های سریع برای حل این مشکل آن است که نمایش اپلیکیشن ها را به صورت List تغییر دهیم، اما در این صورت آیکون ها حذف شده و فقط نام اپلیکیشن ها در صفحه نشان داده می شوند. سیستم‌عامل جدید WatchOS 8 همزمان با ios15 در ۲۰ سپتامبر منتشر شد. تغییرات و بهبود رسانی هایی در این سیستم عامل انجام شد که شامل ترکیبات جدید برای بخش پیام ها و ابزارهای جدید برای اشتراک پیامها، قابلیت های جدید برای اپلیکیشن Find My ، تغییراتی در قابلیت های فیتنس و سلامتی، قابلیت های جدید در اپلیکیشن فوتوز و غیره می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.