بدنه و صفحه نمایش اپل واچ های آینده ممکن است دریافت سیگنال های وایرلس را تقویت کند

بدنه و صفحه نمایش اپل واچ های آینده ممکن است دریافت سیگنال های وایرلس را تقویت کند

اپل در حال پژوهش و تحقیق بر روی بهبود رسانی هایی در زمینه قطعات اساسی اپل واچ می‌باشد. قطعاتی نظیر صفحه نمایش و همین‌طور بدنه های مقاوم‌ تری که بتواند کلیه امواج وایرلس مانند وای فای، بلوتوث، جی پی اس، UWB و اعمال دیگری که توسط آنتن های مختلف حمایت شود را تقویت نماید.

این ایده از آنجا ناشی می شود که اگر امکان این وجود ندارد که بتوان قطعات اپل واچ را کوچک تر ساخت ممکن است بتوان به هر یک از آنها وظیفه های بیشتری را برای آن محلی که اشغال می‌کنند محول نمود. اپل اخیراً در حال بررسی این است که بتواند باتری اپل واچ را طوری طراحی کنید که بتواند جانشین هاپتینگ انجین شود و در حال حاضر نیز در حال تحقیق بر روی روشی است که بتواند عملکرد آنتن را به برخی از قطعات اپل واچ منتقل کند.

در سند ابداعی جدیدی که توسط اپل منتشر شده است از این صحبت می‌شود که به جای استفاده از آنتن هایی که حجم زیادی را اشغال می کنند در اپل واچ می شود عملکرد آنتن را در کل بخش بدنه این وسیله به نوعی تعبیه نمود. از طرف دیگر همین طور می شود صفحه های نمایشی ساخت که بتوانند وظیفه آنتن را نیز برای دریافت سیگنال های وایرلس به عهده گیرند و از این طریق در فضای اشغال شده تا حد زیادی صرفه‌جویی به عمل خواهد آمد.

اپل هنوز در مورد اپل واچ این تغییرات را انجام نداده است اما به نظر می‌رسد که ایده جدید در مورد ایرتگز که محصول بعدی اپل در آینده نزدیک می باشد می تواند به کار رود. صرف نظر از سیگنال های ویژه ای که می تواند انتقال یابد و یا دریافت شود هدف اصلی این است که در این مورد فضای زیادی توسط این روش ذخیره می‌شود و همین امر می‌تواند باعث بهبود در زمینه دریافت سیگنال شود. در حقیقت این نوع استقرار قطعات می تواند سیگنال های بیشتری را نسبت به حالتی که از چندین آنتن مختلف برای دریافت جداگانه هر یک از این سیگنال ها استفاده می شود را همراه با حفظ ذخیره فضای بیشتر دریافت کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *