با نهایی شدن مرحله طراحی، تولید آزمایشی آیفون ۱۴  آغاز شد

با نهایی شدن مرحله طراحی، تولید آزمایشی آیفون ۱۴  آغاز شد

بزرگترین کارخانه تامین کننده اپل فاکسکان بر اساس گزارش‌ها مرحله تولید آزمایشی آیفون ۱۴ پرو را شروع کرده است و این بدان معناست که اپل طراحی این وسیله را از قبل به پایان رسانده و در حال حاضر خودش را آماده می کند تا مراحل ابتدایی تولید این وسیله را شروع کند. این گزارشی است که توسط منبع خبری Taiwan Economic Times منتشر شده است.

بر اساس این گزارش فاکسکان مدل های پیشرفته تر آیفون ۱۴ را تولید خواهد نمود و از طرف دیگر شرکت لاکسشیر که از جمله تامین کننده های جانبی اپل می باشد مدلهای معمولی و استاندارد آیفون را تولید می کند. این گزارش خاطر نشان می کند که فاکسکان مرحله تولید آزمایشی آیفون ۱۴ پرو را از قبل آغاز نموده تا پس از اطمینان از کیفیت نهایی محصول وارد مرحله تولید انبوه شود. مدل های آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پرو انتظار می رود که از لحاظ طراحی تغییرات بسیار عمده‌ای را نسبت به نسل قبلی متحمل شوند و پیش بینی می شود اپل در یک رویکرد به گذشته از طراحی مدل آیفون ۴ و آیفون ۵ برای این وسیله الهام ‌گیرد.

در تصاویر رندر شده به دست آمده از مدل آیفون ۱۴ پرو مکس که به وسیله نشت دهنده شناخته شده اپل جان پروسر به اشتراک گذاشته شد بدنه در این مدل ضخیم تر شده و دیگر خبری از برجستگی سیستم دوربین پشتی نیست. در همان تصاویر نشتی وجود دکمه های ولوم به صورت دایره‌ای نیز مشخص می باشد. یکی از مهمترین تغییرات قابل توجه بر اساس شایعات مدل آیفون ۱۴ برداشته شدن بخش ناچ و به جای آن استفاده از طراحی قرصی شکل برای قسمت دوربین در قسمت در بخش بالای صفحه نمایش می باشد. چندین شایعه پیشنهاد می کند که اپل در بخش بالای صفحه نمایش از طراحی قرصی شکل تبعیت خواهد کرد و این بخش قرار است که سیستم دوربین ترودبس برای قابلیت فیس آیدی و همینطور لنز های دوربین جلویی را در خود جای دهد.

انتظار بر این است که مدل های آیفون ۱۴ به صورت ۴ مدل مختلف شامل مدل های ۶.۱ اینچی و ۶.۷ اینچی به بازار ارائه شوند و این بدان معناست که اپل در سال بعد مدل ۵.۴ اینچی آیفون مینی را دیگر تولید نخواهد کرد که برای اولین بار به همراه مدل های آیفون ۱۲ معرفی شد. علاوه بر این از لحاظ دوربین پیش‌بینی می‌شود یک دوربین ۴۸ مگاپیکسلی که دارای قابلیت ضبط فیلمبرداری ۸ کی می باشد را در این مدل ها شاهد باشیم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.