بازی مسابقه ای Warp Drive با قابلیت تله پورت در اپل Arcade راه اندازی شد

بازی مسابقه ای Warp Drive با قابلیت تله پورت در اپل Arcade راه اندازی شد

توسعه دهنده شناخته شده بریتانیایی بازی های گیم به نام Supergonk،  بازی جدید مسابقه ای خود را تحت عنوان Warp Drive از امروز در آیفون، آیپد، مک و اپل تی وی در دسترس عموم قرار داد.

بازی Warp Drive از این جهت با بقیه گیم های ماشین مسابقه ای تفاوت دارد که به بازیکنان اجازه می‌دهد که در حول و حوش جاده مسابقه تله پورت نمایند و راه های مخفی و میان بر ها را از این طریق پیدا کنند. آنها می توانند در این بازی از روی دره های بسیار بزرگ بپرند و یا به صورت وارونه رانندگی کنند , از بقیه رقبا با طریقه های غیر قابل پیش بینی سبقت گیرند.

 شرح زیر برای توصیف این بازی در آمده است در اپ استور آمده است.

 Warp Drive بازی مسابقه‌ای بسیار سریع و اکشن است که در آن امکان رانندگی را به طریقه های بسیار جدید و خلاقانه به بازیکنان می‌دهد. آنها از طریق این بازی می‌توانند با تله پورت، راه های مخفی و میان بر های احتمالی در اطراف جاده اصلی  را پیدا کرده و خود کنترل بازی را در دست گیرند. آنها از این طریق می‌توانند به یک سری از تورنمنت های بسیار پر سرعت وارد شده تا بتوانند مهارت و خلاقیت های رانندگی خود را به معرض تست و نمایش بگذارند.

همین طور در این بازی می توانید روی سقف به صورت وارونه رانندگی کرده و یا از روی دره های عمیق و بسیار بلند بپرید و برفراز آبشارها با دیگران مسابقه پر هیجان ماشین سواری پر سرعت با قابلیت های بسیار باور نکردنی را تجربه کنید

همچنین قابلیت ارتقاء وسیله نقلیه خود در حین مسابقه وجود دارد و قادر خواهید بود که به تدریج توانایی های بیشتری را از طریق قابلیت‌های DRIFT، BOOST و WARP برای پیروزی نهایی به کار برید.

می‌توانید از نصایح مربی خود که در حین مسابقه شما را راهنمایی می کند بهره مند شده و یا آنچه می‌گوید را نادیده بگیرید.

 پلتفرم گیمینگ اپل arcade قابلیت دسترسی به بیش از صد ها گیم را بر روی آیفون آیپد اپل تی وی و مک به وجود می‌آورد. تمام بازی ها بدون پخش تبلیغات و خریدهای داخل گیم اجرا خواهد شد. این سرویس تنها با ارائه ۴.۹۹ دلار در ماه یا ۴۹.۹۹ در سال قابل استفاده می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *