بازی جدید شرکت Konami تحت عنوان Grimoire of Souls در اپل آرکید در دسترس عموم قرار گرفت

بازی جدید شرکت Konami تحت عنوان Grimoire of Souls   در اپل آرکید در دسترس عموم قرار گرفت

اپل آرکید اخیراً از مرز ۲۰۰ گیم در سرویس خود گذشت و چندین گیم جدید نیز به زودی به جمع آن اضافه خواهد شد. این گیم ها عبارتند از: Zookeeper World  ، Asphalt 8: Airborne و Layton’s Mystery Journe

گیم دیگری که می‌توان به لیست اضافه نمود بازی Castlevania: Grimoire of Souls می باشد. این بازی از جمله بازی های بسیار مشهور ژاپنی متعلق به شرکت شناخته ‌شده شرکت کونامی می باشد که به طور اختصاصی فقط در اپل آرکید  منتشر می‌شود و کاربران با داشتن آیفون، آیپد، مک و یا اپل تی وی می‌تواند به این بازی دسترسی پیدا کند.

لازم به ذکر است که این بازی در سال ۲۰۱۹ اپ استور کانادا یک حضور کوتاه مدت داشت، اما به دلایلی نامشخص در کمتر از یکسال از لیست برداشته شد. اما حالا در اپل آرکید اضافه شده است. کاربران می توانند با ساید اسکرول کردن صفحه به مجموعه ای از کاراکترهای مشهور این بازی که به شبیه گیم های ویدیویی که سبک گوتیک ساخته شده است را مشاهده کنند.

شخصیت‌هایی نظیر آلوکارد، سایمون، بلمونت، شارلوت، شنوا، ماریا و غیره از آن جمله هستند.  بازیکنان در این بازی باید مسیر خود را با استفاده از مجموعه ای از حمله ها، سلاح ها و حرکات منحصر به فرد کاراکترهای مربوط به این بازی از میان ارتش دراکولا باز کنند. علاوه  بر این Oregon Trail گیم جدید دیگری که در اپل آرکید اضافه شده است که یک بازی بسیار کم حجم می باشد.

اپل آرکید یک سرویس استریمینگ بازی می باشد که کاربران توانند با پرداخت حق ثبت‌نام از ۴.۹۹ دلار در ماه و یا ۴۹.۹۹ دلار در سال از آن استفاده کنند. این سرویس که بر اساس حق سرویس ثبت نام کنندگان طراحی شده است، اجازه دسترسی به مجموعه ای از بیش از ۲۰۰ بازی بدون هیچ گونه دخالت تبلیغات و یا خریدهای داخل اپلیکیشنی را از طریق وسیله های آیفون و آیپد و اپل تی وی می دهد. به مرور زمان گیم های بیشتری به این پلتفرم اضافه خواهد شد. همینطور برای ثبت نام کنندگانی که بار اول آنها می باشد رایگان یک ماهه ارائه می‌شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.