بازبینی های اولیه در کالبدشکافی های آیفون ۱۳ وجود باتری بزرگتر و کوچکتر شدن بخش Taptic Engine را نشان می دهد

بازبینی های اولیه در کالبدشکافی های آیفون ۱۳ وجود باتری بزرگتر و کوچکتر شدن بخش Taptic Engine   را نشان می دهد

تصاویر جدید از کالبد شکافی مدل‌های آیفون ۱۳ مشخص می سازد که در این مدلها بخش Taptic Engine کوچکتر شده و اندازه باطری افزایش یافته است و از طرف دیگر سیستم دوربین TrueDepth نیز از لحاظ قطعات بهبود رسانی اند. مدل های آیفون ۱۳ از روز جمعه به دست مشتریان می رسد یعنی یک هفته بعد از آن که سفارشات این محصولات از طرف اپل آغاز شد. از طرف دیگر باید منتظر ماند تا کالبدشکافی های حرفه ای تری در سطح وب پس از گذشت چند هفته منتشر شده تا جزئیات بیشتری در این زمینه به دست آید.

بر اساس این تصاویر که به نظر می رسد مربوط به مدل آیفون ۱۳ مینی یا آیفون ۱۳ می باشد اپل امسال بخش Taptic Engine را در مقایسه با مدل های آیفون ۱۲ کوچک تر ساخته  که در این مورد باید گفت که کاهش اندازه این بخش به احتمال زیاد بخشی از تلاش اپل برای افزایش فضای مورد نیاز برای باتری بزرگ تر می باشد.

از طرف دیگر مدل‌های آیفون ۱۳ به خاطر استفاده از چیپ های کم مصرف A15 از دوام باتری بیشتری برخوردار می باشند. علاوه بر این در مدل های آیفون ۱۳ بخش ناچ بالای صفحه نمایش ۲۰ درصد کوچکتر شده است. برای بخش ناچ بر اساس اطلاعاتی که از این تصاویر به دست می‌آید مشخص می‌شود که اپل مجبور بوده است که لنز دوربین سلفی را به سمت چپ سیستم TrueDepth منتقل کند و از طرف دیگر دوربین مادون قرمز را به سمت راست منتقل نموده است.

این تصاویر همچنین نشان می دهند که بلندگوی گوشی به بخش فریم بالایی  منتقل شده است و همه این تغییرات باعث شده که این امکان به وجود آید تا بخش ناچ کوچک تر شود. این در حالی است که به نظر می رسد که با انجام کالبدشکافی های  بیشتری تغییرات بیشتری را در ساختار داخلی  به توان در این مدلها مشاهده نمود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.