این کوله پشتی می تواند قابلیت موقعیت‌یابی Find My را بدون داشتن ایرتگ در آن حمایت کند

این کوله پشتی می تواند قابلیت موقعیت‌یابی Find My را بدون داشتن ایرتگ در آن حمایت کند

شرکت شناخته شده تولید لوازم جانبی تارگوس این هفته اعلام نمود که کوله پشتی مدل Cypress Hero EcoSmart را به همه محصولات خود اضافه نموده است که قادر است توسط اپلیکیشن Find My مورد ردیابی قرار گرفته بدون آنکه ایرتگ در آن باشد. این قابل توجه است که اپلیکیشن Find My اپل برنده جایزه نوآوری در رویداد تکنولوژی سالانه CES 2022 شده است.

این کوله پشتی درون خود یک ماژول ردیابی کوچک دارد که اجازه می‌دهد موقعیت آن توسط اپلیکیشن  در وسایل آیفون آیپد مک و اپل واچ بدون نیاز به ایرتگ مشخص شود.  در تصویری که در این مورد منتشر شده است ظاهراً این کوله پشتی از قابلیت ردیابی دقیق  حمایت می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد که حتی با داشتن وسایلی مانند آیفون ۱۱ و جدیدتر فاصله دقیق و موقعیت کوله پشتی را با استفاده از تولید صداهای و شدت صدای ایجاد شده و همین طور از با استفاده از کمک های تصویری پیدا کنند.

اگر این کوله پشتی بنا به دلایلی از صاحب خودرو جدا شود و دور بماند و خارج از محدوده بلوتوث باشد هنوز امکان این وجود دارد که توسط شبکه Find My بتوان موقعیت دقیق آن را مشخص کرد. اگر کاربران آیفون دیگری از نزدیکی این کوله‌پشتی رد شود به عنوان مثال آیفون آنها می‌توانند از طریق بلوتوث و سیگنال حاصل از آن کوله پشتی را تشخیص داده و موقعیت آن را به صاحب اصلی گزارش کند.

شرکت تارگوس می‌گوید که این کوله پشتی می تواند با داشتن بالشتک‌های مخصوص تا حد یک مک بوک پرو ۱۶ اینچی را در خود جای دهد و همینطور کاربران می توانند علاوه بر آن با جیب های مختلفی که در این کوله پشتی تعبیه شده است برای قرار دادن وسایل شخصی خود استفاده کنند. به عنوان مثال بخشی نیز برای قرار دادن بطری آب معدنی در این کوله پشتی تعبیه شده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.