اینستاگرام در حال آزمایش پلن جدیدی که به کاربران اجازه می دهد برای دیدن محتوا هزینه پرداخت کنند

اینستاگرام در حال آزمایش پلن جدیدی که به کاربران اجازه می دهد برای دیدن محتوا هزینه پرداخت کنند

اینستاگرام امروز یک گزینه جدید را برای مشترکین خود ارائه داد که بر اساس آن به کاربران اینستاگرام اجازه می‌دهد تا برای دیدن ویدیو های لایو اینستاگرام و استوری ها از برخی از پیج های شناخته شده هزینه پرداخت کنند. این مطلب برای اولین بار توسط منبع خبری تک کرانچ منتشر شده است. گفته می‌شود که اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت جدیدی برای بخش ثبت نام های خود می باشد که در حال حاضر فقط برای کاربران ایالات متحده فعال می باشد که بر اساس آن کاربران می‌توانند برای مشاهده محتوای های ویژه در پیج های شناخته شده از ۰.۹۹ تا ۹۹ دلار در ماه بپردازند.

در ماه نوامبر اینستاگرام اولین نشانه ها برای ایجاد چنین گزینه های در پلان های ثبت نامی خود را اعلام نمود که بر اساس آن در بخش اپلیکیشن اینستاگرام کاربران قادر بودند که با پرداخت هزینه های اضافی از ویژگی های بیشتر برخوردار شوند. لازم به ذکر است که اینگونه پلان های جدید در حال حاضر فقط برای برخی از کاربران قابل استفاده می باشد. کاربران اینستاگرامی که از این گزینه های جدید ثبت نامی استفاده می کند و حق ثبت‌نام می پردازند می‌تواند بر اساس هزینه پرداختی استوری ها،  لایو استریم ها و دیگر محتواهای ویژه را مشاهده کنند.

این ثبت نام کنندگان در قسمت نظرات و کامنت ها با نوارهای برچسب بنفش رنگی  نشان داده می شوند که از این لحاظ نسبت به کاربران معمولی متمایز باشند. در حال حاضر تمام پول های کسب شده از بخش ثبت‌نام ها به سازندگان محتوا اختصاص پیدا می‌کند و اینستاگرام قصد دارد که تا سال ۲۰۲۳ هیچ گونه هزینه اضافی را در این مورد برای خود در نظر نگیرد و به سازندگان محتوا فرصت بیشتری را برای رشد بدهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.