اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت اضافه نمودن فیدهای زمانی

اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت اضافه نمودن فیدهای زمانی

رئیس اینستاگرام آدام مسری Adam Mosseri اعلام کرد که این شرکت قصد دارد دوباره گزینه فید های زمانی را به این پلتفرم برگرداند. این شرکت در حال حاضر نیز به طور رسمی اعلام نموده است که  در حال تست کردن می باشد.

در این مورد باید گفت که در اینستاگرام گزینه های فید های مختلفی در دسترس می باشد. گزینه اول فید خانه اصلی یا هوم می باشد که پست های  اینستاگرام بر اساس علاقه مندی هایی که شما دارید آخرین مطالب مورد نظر موجود را به شما نشان می دهد. این ها معمولاً مطالبی هستند که شما بیشتر اوقات در حال جستجوی آنها هستید. گزینه دیگر فید های  مورد دلخواه می باشد که شامل لیستی از اکانت هایی است که خود کاربر آنها را دستچین نموده است. و گزینه سوم فید کسانی که شما آنها را فالو می کنید و در آن لیستی از پستهای زمانی از هر اکانت که شما آنها را در اینستاگرام فالو کرده اید نشان داده می شود.

در این مورد اینستاگرام اعلام نمود که گزینه فید های زمانی بسیار مهم است که چون که پست ها را بر اساس ترتیب زمانی نشان می دهد و به مرور زمان تعداد اکانت هایی که به کاربر پیشنهاد می شود افزایش می یابد.  بر اساس اعلامیه رئیس اینستاگرام این شرکت می خواهد که برای مردم دیدن محتوا و طرز نشان دادن آن را راحت تر کند. این ویژگی از قبل مرحله آزمایش خود را در برخی از کشورها سپری کرده است و قرار است که در طی چند هفته آینده در دسترس توسعه دهندگان قرار گیرد و بعد از آنکه مرحله تست بتای خود را پشت سر گذاشت اینستاگرام قصد دارد که گزینه فید های زمانی را در نیمه اول ۲۰۲۲ به صورت نسخه اصلی و عمومی منتشر کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.