ایرپاد ۳ و اپل پنسیل ۳ تقریباً برای رونمایی آماده اند

ایرپاد ۳ و اپل پنسیل ۳ تقریباً برای رونمایی آماده اند

یک نشت جدید بر روی شبکه اجتماعی چینی ادعا می کند که ایرپاد ۳ و اپل پنسیل ۳ هر دو برای رونمای آماده اند و به زودی معرفی خواهند شد.

این نشت از یک منبع در سایت ویبو منتشر شد. اگرچه این نشت دهنده هیچ نوع سابقه ای در ارتباط با پیش بینی محصولات اپل ندارد، اما تصویر ارائه شده توسط او با دیگر تصویر هایی که تا به حال به عنوان ایرپاد ۳ شایع شده بود مشابهت دارد.

شایعات پیشنهاد می کنند که ایرپاد ۳ ممکن است دارای سری های قابل تعویض باشد. اما آخرین تصویر های فاش شده نشان داد که ممکن است این گزینه در حال حاضر برای این وسیله اعمال نشود اپل به احتمال زیاد برای مدل های ایرپاد خود سری های قابل تعویض را اعمال نخواهد کرد.

اما بر اساس گزارشات ایرپاد های جدید ممکن است دارای پایه های کوچکتر و برخی خصوصیات پیشرفته نیز باشد. در کنار این تصویر فاش شده نوشته هایی از این منبع منتشر شده است که می گوید اپل برای رونمایی نسل سوم  اپل پنسیل خودش را آماده می کند. اپل انتظار می رود که آیپد پرو نسل بعدی را در طول مراسم پیش روی آوریل معرفی کند.

اپل پنسیل جدید برای رونمایی در این مراسم تا حد زیادی معرفی اش منطقی به نظر می‌رسد اگرچه تا به حال هیچ نوع نشت و یا شایعه مشخصی در ارتباط با رونمایی این وسیله منتشر نشده است. به نظر می‌رسد اپل محصولات زیادی را برای معرفی در مراسم بهاره خود آماده کرده است که ممکن است برخی از آنها را طور ضمنی معرفی کند.

در این مورد ایرتگز ها در کنار آیپد های جدید با طراحی تازه و همینطور آی مک ۲۴ اینچی از جمله محصولاتی هستند که رونمایی آنها مورد انتظار است.  برگزاری مراسم بهاره اپل که به نام Spring Loaded نامگذاری شده است چند روز پیش توسط خود این شرکت رسما معرفی شد و همه منتظرند تا ببینند چه محصولاتی برای این مراسم آماده رونمایی هستند. این مراسم که به صورت آنلاین و بدون حضور برگزار خواهد شد در ۲۰ آوریل به صورت مستقیم پخش می شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *