ایرپاد ۳ در تصاویر رندر شده جدید خودش را نشان داد

ایرپاد ۳ در تصاویر رندر شده جدید خودش را نشان داد

ایرپاد ۳ بر اساس گزارشات اخیر انتظار می‌رود که در رویداد ۲۳ مارس اپل رونمایی شود. بر این اساس تصاویر نشتی جدیدی حاکی از مشابهت این مدل از لحاظ طراحی با ایرپاد پرو می‌باشد. ایرپاد ۳ را می توان از لحاظ طراحی تلفیقی از ایرپاد پرو و ایرپاد اولیه و استاندارد در نظر گرفت.

بر اساس گزارش ها ایرپاد نسل بعدی دارای پایه های کوتاه و احتمالاً سری های قابل تعویض برای بهتر قرار گرفتن در گوش می باشد.

بر اساس منبع خبری گیزمو چاینا این تصاویر رندر شده از منبع متصل به چرخه تامین کننده ها فاش شده است. این منبع خبری ادعا دارد این مدل های جدید دارای پایه های کوتاه تر شده و همین طور سری های قابل تعویض می باشند.

اما در این تصاویر رندر شده خبری از سری های قابل تعویض دیده نمی شود. احتمال دارد که سری های قابل تعویض در این تصاویر رندر شده لحاظ نشده باشند و فقط انتشار دهندگان این تصاویر سعی نموده اند که اطلاعات مربوط به این مدل جدید را به طور جداگانه منتشر کنند. این گزارش نشان می دهد که اپل ممکن است قابلیت کاهش نویز فعال (ANC) را با هدفون های جدید به بازار ارائه کند.

اگر ایرپاد ۳ آن طور که در این تصاویر مشخص است با این طراحی جدید به بازار آید و همین طور دارای سری های قابل تعویض و ویژگی کاهش نویز فعال نیز باشد آن وقت با مدل‌های کنونی ایرپاد‌پرو از لحاظ ظاهری و خصوصیات فنی تفاوتی نخواهد داشت.

همین طور احتمال دارد که این تصاویر مربوط به ایرپاد پرو لایت باشد که شایعه بود اپل می خواهد به عنوان یک لاین جداگانه در هدفون هایشان بگنجاند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.