ایرپاد ۳ برای ارسال به مشتریان آماده است

ایرپاد ۳ برای ارسال به مشتریان آماده است

نشت دهنده معتبری که عموماً اطلاعات و پیش بینی هایش درست از کار درآمده است، می‌گوید که از ایرپاد ۳ برای ارسال آماده است و به محض آن که وارد بازار شود تولید نسل‌های قبلی متوقف خواهد شد.

انتظار می رود که اپل در سال ۲۰۲۱ مدل های ایرپاد جدیدی را به بازار ارائه کند که بر اساس گزارش ها و شایعات ممکن است دارای پایه های کوتاه تر و همینطور سری های گوشی قابل تعویض باشند که در نهایت طراحی شبیه به ایرپاد‌پرو را خواهند گرفت.

نشت دهنده ای به نام کانگ در شبکه اجتماعی چینی ویبو پستی را انتشار داد که می گفت ایرپاد ۳ برای ارسال آماده است و به محض آنکه از به صورت رسمی رونمایی شود، اپل تولید نسخه قبلی را برای فروش متوقف خواهد کرد. اپل در حال حاضر دو نسخه است ایرپاد های نسل دوم را در بازار به فروش می رساند. یکی از آنها دارای قاب هایی با شارژ وایرلس و یکی دارای قاب هایی است که به صورت استاندارد  می باشد. در این مورد باید گفت که تفاوت بسیار اندکی میان نسل اول و نسل دوم ایرپاد وجود دارد،  به جز اینکه پردازشگر از W1 به H1 ارتقا یافت و همین طور قابهای وایرلس در نسل جدیدتر اعمال شد.

بنابراین با انتشار و رونمایی ایرپاد ۳ اپل دیگر نیازی برای تولید دو مدل دیگر ندارد، زیرا شارژ وایرلس به عنوان یک استاندارد برای سایر محصولات اعمال خواهد شد. تصاویری که اخیراً منتشر شد نشان داد که ایرپاد های جدید دارای پایه های کوچک تر بوده و همین بخش ویژه ای که می تواند مربوط به جا دادن سری های سیلیکونی گوشی باشد.

بنابراین انتظار می‌رود که مراسمی در روز ۲۳ مارس برگزار شود که در آن اپل ایرپاد ۳ را در کنار سایر محصولات جدید مانند ایرتگز و ایرپاد‌پرو بعدی معرفی کند. اپل هنوز در مورد این مراسم صحبتی نکرده است بنابراین تمام اینها به احتمالات و پیش بینی ها بر می گردند.

منبع  

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *