ایرپاد ۳ انتظار می رود که در مراسم معرفی آیفون ۱۳ رونمایی شود

ایرپاد ۳ انتظار می رود که در مراسم معرفی آیفون ۱۳ رونمایی شود

یک نشت جدید می گوید که اپل ایرپاد های نسل ۳ را که دارای صدای کیفیت صدای بهبود یافته و همینطور عمر باتری بیشتر می باشد در مراسم ۱۴ سپتامبر آیفون رونمایی خواهد کرد. در پی اعلام رسمی اپل برای برگزاری مراسم معرفی آیفون ها در ۱۴ سپتامبر یک نشت دهنده شناخته شده به نام Max Weinbach یک سری از گزارش ها را در صفحه توییتر خود منتشر نمود.

این گزارش ها ادعا می‌کنند که ایرپاد ۳ از کیس های شارژ جدید برخوردار خواهد شد و به طور کلی کیفیت صدا زیادی نسل دو بدون تغییر خواهد ماند، ولی از لحاظ کیفیت صدا های زیر و بیس اندکی بهبود سازی انجام شده است. کیس شارژ بر اساس این گزارش دارای باتری در حدود ۲۰ درصد بزرگتر برخوردار است و از آنجایی در هدفون ایرپاد ۳ خود  نیز باتری وجود دارد انتظار می‌رود که اندازه آن به همان اندازه ایرپاد پرو های کنونی باشد.

در ارتباط با باتری این نشت دهنده اعتقاد دارد که اپل واچ های سری ۷ از بهبود رسانی‌های عمده‌ای در زمینه عمر باتری برخوردار خواهند شد. این ادعا شایعات دیگر را نیز تایید می‌کند که همگی اعتقاد دارند اپل واچ های سری ۷ به دلیل داشتن فضاهای داخلی بیشتر زمینه باتری بزرگتری را به وجود می‌آورند و انتظار می‌رود که پردازشگرهای s۷ که قرار است در این مدل ها به کار از اندازه کوچکتری برخوردار باشند و بنابراین برای باتری‌ها فضای اضافی و بسیار قابل توجهی وجود خواهد داشت.

علاوه بر این این نشت دهنده همچنین ادعا می کند که مدل های آیفون ۱۳ به خصوص آیفون پرو مکس از ۱۸ تا ۲۰ درصد افزایش اندازه باتری برخوردار می باشد. علاوه بر این او گزارش می دهد که حالت نایت مود در آیفون های جدید می تواند ستاره ها را تشخیص دهد و نور را بر اساس آنها تنظیم کند و عکس های شب هنگام نیز از قابلیت ارائه دریافت نور بهتر و طبیعی تر شدن رنگ پوست صورت و بدن برخوردار می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.