ایرپاد پرو ۲ پیش بینی می شود تا اواخر سال اخیر به بازار بیاید

ایرپاد پرو ۲ پیش بینی می شود تا اواخر سال اخیر به بازار بیاید

براساس گزارش جدیدی از دیجی تایمز نسل دوم ایرپاد‌ پرو که شایعات زیادی تا به حال در ارتباط با زمان رونمایی آن منتشر شده است قرار است تا نیمه دوم امسال رونمایی شود. در این مورد اپل و تأمین کننده هایش  در حال حاضر خود را برای ارسال ایرپاد پرو های نسل بعدی آماده می کنند.

ایرپاد پرو های نسل دوم انتظار می رود که از طراحی جدید، پخش صدای بهبود یافته و توانایی پلی فرمت های پیشرفته Lossless اپل موزیک برخوردار باشند. این ایرپاد‌پرو های جدید بر اساس زمان بندی قرار است که تا اواخر امسال به بازار معرفی شوند و پیش بینی می شود در نیمه دوم ۲۰۲۲ آماده ارسال به مشتریان باشند. بر این اساس گزارش امروز دیجی تایمز اشاره می‌کند که تامین کننده های اپل در حال آماده سازی خود برای ارسال این هدفون های وایرلس جدید می باشد.

آخرین اطلاعات در ارتباط با ایرپاد‌ پرو های جدید توسط تحلیل گر اپل مینگ چیکو  ارائه شده است. او اخیرا گزارش نمود که این وسیله ها از کاور های شارژ با طراحی جدید بهره خواهد بود که می تواند نویز های قابل شنیدنی را تولید کند که برای  ردیابی این وسیله با استفاده از اپلیکیشن Find My به کار خواهد رفت.  با کمک قابلیت حمایت از اپلیکیشن Find My اگر کاربرد این وسیله را در جایی جا بگذارد می‌تواند آن را طریق  آیفون خود پیدا کند.

بنا به نظر این تحلیلگر کاور های شارژ این ایرپاد‌پرو ها از اسپیکر کوچکی برخوردار خواهند بود که اجازه پخش این نویز های قابل ردیابی را می دهد. مکرومرز قبل از این نیز تصاویری را دریافت نمود که ادعا می شود مربوط به کاور های شارژ ایرپاد پرو های جدید باشد. این تصاویر  منافذ مربوط به این اسپیکر ها و همین طور پورت هایی را که قرار است مسائل جانبی دیگر به آن متصل شود را نشان می دهد.

ایرپاد پرو ۲ پیش بینی می شود تا اواخر سال اخیر به بازار بیاید

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.