ایرپاد پرو ۲ در ۲۰۲۲ به بازار خواهد آمد

ایرپاد پرو ۲ در ۲۰۲۲ به بازار خواهد آمد

بر اساس اظهارات تحلیل گر اپل مینگ چیکو انتظار می رود که اپل نسل دوم هدفون های محبوب ایر پاد پرو را در سال ۲۰۲۲ معرفی نماید. این تحلیل گر در یادداشتی که در روز چهارشنبه به سهامداران نوشت پیش‌بینی نمود که ایرپاد پرو ۲ در سال ۲۰۲۲ به بازار معرفی خواهد شد. چرا که بر اساس اظهارات او این شرکت قرار است در سال ۲۰۲۲ سفارش بیش از ۱۰۰ میلیون از این وسیله را به تامین کننده هایش بدهد.

بر اساس آنکه تقاضا برای این وسیله در نیمه دوم ۲۰۲۱ بالا خواهد بود او پیش بینی بود که در سال اخیر بیش از ۷۰ تا ۷۵ میلیون از این واحد به مشتریان ارسال خواهد کرد. اما او عقیده دارد که اپل هم چنان در ضمینه هدفون های وایرلس بازار را در دست خواهد داشت. اگر چه رقیبان اپل در حال نزدیک کردن خود به این شرکت هستند.

علاوه بر این او عقیده دارد که پلتفرم هایی نظیر ایرپاد نسبت به سایر رقبا دارای برخی از مزایا هستند که از آن جمله می توان به توانایی ارتباط برقرار کردن این وسیله با قابلیت هایی نظیر سیری و خصوصیات مونیتورینگ سلامتی اشاره کرد. انتظار می‌رود اپل حسگرهای پیشرفته ای را در هدفون های خود در آینده به کار گیرد و ممکن است که ویژگی‌های بایومتریک برای استفاده از این هدفون ها نیز در نظر گرفته شود.

از طرف دیگر در هدفون های جدید برند بیتس که اخیراً تحت نام Beats Studio Buds رونمایی شد به جای آنکه از چیپ های H1 اپل استفاده کند از چیپ های شرکت مدیا تک ۲۲ نانومتری استفاده کرده است. این استراتژی باعث می شود که هزینه های ساخت آن کاهش یابد و همینطور مراحل ساخت و پیچیدگی‌های مربوط به آن نیز کوتاه تر شود.

اگر هدفون‌های   Beats Studio Buds بتواند در میان مشتریان علاقه زیادی را جذب کند ممکن است که اپل دامنه استفاده از چیپ های مدیاتک را برای محصولات آینده بیتس گسترش دهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.