ایرپاد پرو ۲ بر اساس شایعات تا کوارتر سوم ۲۰۲۲ به بازار می آید

ایرپاد پرو ۲ بر اساس شایعات تا کوارتر سوم ۲۰۲۲ به بازار می آید

بر اساس شایعات بر گرفته شده از چرخه تامین کننده های اپل این شرکت نسل دوم ارتباط پرو را قرار است که در کوارتر سوم ۲۰۲۲ بازار ارائه کند. اپل نسل دوم ایرپاد پرو را در حال ساخت دارد که قصد دارد پس از ایرپاد ۳ که آن را چندی پیش به بازار ارائه نمود. این گزارش توسط منبع خبری بلومبرگ و گزارشگر معتبر آن مارک گورمن ارائه شده  و همین طور  آنالیست صاحب ‌نام اپل مینگ چی کو تایید شده است.

به هر حال هیچ کدام از این دو تحلیلگر اطلاعات دقیق تری را نسبت به زمان رونمایی این محصول ارائه نکردند. آخرین شایعات در این مورد نیز از شخصی به نام @FronTron می آید که در گذشته مطابق با ادعای قبلی خود اعلام نمود که ایرپاد پرو ۲ در کوارتر دوم سال بعد به بازار خواهد آمد اما چند روز پیش  زمان این رونمایی را به کوارتر سوم ۲۰۲۲ ارجاع داد. به طور مرسوم کوارتر سوم شامل یک پریود ۹۲ روزه میان اول جولای و ۳۰ سپتامبر می باشد.

در حالیکه @FronTron سابقه چندان دقیق و مشخصی در ارتباط با پیش بینی دقیق محصولات اپل ندارد اما او به مکرومرز اعلام نمود که این اطلاعات را در رابطه مستقیمی که از چرخه تامین کننده ها داشته  دریافت کرده است. چندین روز قبل از آن نیز مینگ چی کو در یادداشتی به سهامداران اپل  کوارتر سوم ۲۰۲۲ را به عنوان زمان رونمایی ایرپاد پرو ۲ معرفی کرده بود. بر اساس ادعای مارک گورمن اپل قصد دارد که ایرپاد پرو ۲ را با طراحی جمع و جور تر و کامپکت که در آن بخش ساقه و یا پایه حذف شده است به بازار ارائه کند. در این مورد گفته می‌شود که اپل قصد دارد از یک طراحی مدور برای ایرپاد های پرو های نسل بعدی استفاده کند. اما در این مورد هر گونه تغییر در طراحی باعث چالش‌های چگونگی قرار دادن قطعات مختلف در داخل این وسیله خواهد بود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.