ایرپاد پرو ۲ با طراحی جدید و چیپ های سریع تر در اواخر ۲۰۲۲ به بازار می آید

ایرپاد پرو ۲ با طراحی جدید و چیپ های سریع تر در اواخر ۲۰۲۲ به بازار می آید

بر اساس اظهارات جدید مینگ چی کو تحلیلگر معتبر اپل، ایرپاد پرو های نصب بعدی در کوارتر چهارم ۲۰۲۲ به بازار می‌آیند. او در یادداشت امروز خود به مکرومرز نوشت که نسل دوم ایرپاد پرو در مه های آخر ۲۰۲۲ آماده عرضه به بازار خواهد بود که بر اساس اظهارات او از طراحی کاملاً متفاوتی بدون وجود پایه ها برخوردار خواهد شد و به احتمال زیاد از یک طراحی مشابه به هدفون های بیتس فیت پرو  پیروی می کند.

ایرپاد ‌پرو ۳ همچنین انتظار می رود که دارای قابلیت های ترکینگ فیتنس باشد که از طریق به کارگیری حسگرهایی که در داخل این وسیله به کار خواهد رفت انجام پذیر خواهد بود. اپل اخیرا لاین ایرپاد خود را با عرضه ایرپاد نسل سوم به روز رسانی کرد. ولی در آن هیچ گونه خصوصیات پیشرفته ای مانند اکتیو نویز کنسلینگ و سری های سیلیکونی قابل تعویض در آن اعمال نشده بود.

به نظر می‌رسد که اپل قابلیت‌های پیشرفته شنیداری را برای ایرپاد نسل بعدی به کار خواهد برد که بر اساس انتظارات در سال بعد به بازار ارائه می شود. همین طور که انتظار می رود که در ایرپاد پرو نسل دوم از لحاظ قابلیت های ارتباطی به وسیله های مختلف به بروزرسانی عمده ای را در این وسیله شاهد باشیم که باعث می شود با سرعت بیشتری با وسیله های دیگری مانند آیفون آیپد و مک به صورت وایرلس متصل شود.

علاوه بر این انتظار می رود که در سال آینده با توجه به اظهارات کارشناسان مختلف سه مدل اپل واچ متفاوت  ارائه شود که یکی از آنها مدلی خواهد بود که برای ورزش های حرفه ای طراحی شده و دارای قابلیت های ضد ضربه و ضد خراش مناسب برای اینگونه ورزش های سنگین می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.