ایرپاد پرو ۲ از قابلیت حمایت از Lossless و کیس های شارژ با قابلیت انتشار صدا برخوردار خواهد شد

ایرپاد پرو ۲ از قابلیت حمایت از Lossless و کیس های شارژ با قابلیت انتشار صدا برخوردار خواهد شد

بر اساس گزارش جدیدی از مینگ چیکو نسل دوم ایرپاد پرو از قابلیت حمایت از فرمت شنیداری Lossless و همین طور  کیس های شارژی برخوردار خواهد شد که می تواند برای مقاصد ردیابی و موقعیت مکانی از خود صدا تولید کنند. این تحلیلگر در یادداشتی به سهام داران توضیح داد که نسل دوم ایرپاد پرو ها از ویژگی های جدیدی که در میان مشتریان تقاضای بالایی برخوردار می باشد بهره مند خواهد شد. ویژگی هایی نظیر قابلیت حمایت از Lossless و همینطور استفاده از کیس های شارژ که کاربر می تواند برای مقاصد موقعیت یابی از آنها استفاده کند.

این طور که به نظر می‌رسد کیس های شارژ با قابلیت انتشار صدا با اپلیکیشن Find My به گونه‌ای ارتباط برقرار خواهند کرد، درست به مانند آنچه که کاربران می توانند در حال حاضر از طریق ایرپاد های خود برای مقاصد موقعیت یابی استفاده کنند. علاوه بر این گزارش های دیگری منتشر شده که از طریق آنها تصاویر نشتی ایرپاد پرو های نسل بعدی به اشتراک گذاشته شده است و در آن تصاویر نشان داده می‌شود که در کیس های شارژ حفره هایی وجود دارد که برای انتشار صدا در جهت مقاصد موقعیت ‌یابی استفاده خواهد شد.

محصولات ایرپاد اپل نظیر ایرپاد نسل سوم، ایرپاد پرو و ایرپاد مکس هیچ کدام از قابلیت پخش فرمت صدای Lossless برخوردار نیستند و این بدان دلیل است که ایرپادها موسیقی را بر اساس بلوتوث منتشر می کنند که همین امر باعث می شود که در هنگام انتقال صدا تا حد زیادی کیفیت صدا از دست برود. در این مورد باید دید که اپل از چه راه حلی برای انتشار صدا و انتقال آن به ایرپاد پرو ها استفاده خواهد کرد که در نتیجه آن کیفیت صدا در موقع انتقال از دست نرود.

او همچنین خاطر نشان می کند که ایرپاد پرو های نسل بعدی از طراحی جدید برخوردار خواهند بود و بنا به پیش بینی او در کوارتر چهارم ۲۰۲۲ به بازار ارائه خواهند شد. این تحلیل گر همچنین هنوز اعتقاد دارد که ایرپاد پرو ها ممکن است از قابلیت های اندازه گیری فاکتور های سلامتی در آینده برخوردار شوند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.