ایرپاد پرو و آیفون اس ای جدید انتظار می رود که در آوریل ۲۰۲۱ رونمایی شود

ایرپاد پرو و آیفون اس ای جدید انتظار می رود که در آوریل ۲۰۲۱ رونمایی شود

بعد از انتشار برخی شایعات مبنی بر احتمال رونمایی آیپد مینی، آیپد و آیپد پرو و برخی جزئیات مربوط به تغییرات احتمالی اعمال شده در آیفون ۱۳ منبع خبری ژاپنی Mac Otakara امروز ادعا کرد که اپل قصد دارد نسل دوم ایرپاد پرو و آیفون اس ای نسل سوم را در آوریل ۲۰۲۱ رونمایی کند. این اطلاعات حاصل از منابع خبری متصل به چرخه تولید کنندگان محصولات اپل در چین می باشد.

این گزارش ادعا می‌کند که ایرپاد‌ پرو جدید با اندکی تغییر در طراحی خارجی قاب شارژ کننده به بازار خواهد آمد. به ویژه قاب در ایرپاد‌ پرو های جدید در همان ضخامت ۲۱ میلی متر اما با ارتفاع ۴۶ میلی متر و پهنای ۵۴ میلی متر به بازار معرفی خواهد شد. لازم به ذکر است که قاب شارژ ایرپاد‌ پرو های کنونی دارای ارتفاع ۴۵.۲ میلی متر و پهنای ۶.۶ میلی متر می باشد بنابراین می‌توان گفت که قاب های جدید ظاهراً اندکی باریک تر به نظر خواهند آمد

این گزارش جزئیات بیشتری را در مورد ایرپاد پرو و یا آیفون اس ای جدید ارائه نمی‌دهد. خبرنگار بلومبرگ Mark Gurman قبلاً گزارش داده بود که اپل در پی ساخت نسل دوم ارتباط پرو ها با طراحی فشرده تر و جمع و جور تر می باشد که از طریق حذف برخی قسمت ها در قاب شارژ این عمل انجام خواهد شد.

اما هنوز نامشخص است که اپل واقعاً قصد چنین تغییری را داشته باشد. او گفت که اپل اخیراً برخی آزمایشات را برای تغییر طراحی های جدید بر روی ایرپاد پرو با شکل منحنی تر انجام داده که بتواند در گوش بهتر جا گیرد که تا حد زیادی مشابه با طراحی هدفون گوگل تحت نام گوگل پیکسل باد می باشد.

اما در مورد آیفون اس ای بیشتر شایعات حول این محور هستند که این وسیله با ارائه نسخه پلاس در اندازه های ۵.۵ و ۶.۱ اینچی صفحه نمایش ارائه خواهد شد و همانطور که تحلیل گر اپل مینگ چی کو گفته بود نسل سوم آیفون اس ای در نیمه دوم ۲۰۲۱ به بازار معرفی خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *