ایرپاد پرو با آخرین به روز رسانی ویژگی تقویت مکالمه ها را دریافت کرد

ایرپاد پرو با آخرین به روز رسانی ویژگی تقویت مکالمه ها را دریافت کرد

بر اساس گزارشات اخیر آخرین نسخه نرم افزاری بتای ایرپاد پرو می‌تواند شامل حمایت از قابلیت تقویت مکالمه میباشد.  این تکنولوژی جدید به کاربران که از قدرت شنوایی کمتری برخوردارند اجازه می دهد با تقویت صدای مکالمه بتوانند تجربه بهتر  شنیدن را در حین ارتباط تلفنی داشته باشند.

در حالی که اپل برای این به روزرسانی نرم افزاری هنوز جزئیات و نوشته ای را منتشر نکرده است، اما کاربرانی که جرأت لازم را داشته اند که آن را در وسیله های خود امتحان کنند گزارش می دهند که این بروزرسانی دارای قابلیت جدید قابلیت ویژه ای به نام تقویت مکالمه می باشد. نسخه نرم افزاری جدید ایرپاد پرو با شماره ۴A362b قبل از این تصور می‌شد که شامل بهبود رسانی هایی در زمینه عملکرد دستگاه و برخی تغییرات اندک بشود.

قابلیت جدید تقویت مکالمه  برای اولین بار در کنفرانس بهاره اپل معرفی شد که با استفاده از تکنولوژی های درک ماشینی و همینطور تقویت صدای میکروفون تجربه بهتری را در هنگام شنیدن مکالمه در اختیار کاربر می گذارد. این قابلیت به گونه ای تنظیم شده است که کاربر را درست در روبروی کاربر دیگر تصور نموده و صدا را بر اساس آن طنز بر اساس آن تنظیم می کند. بنابراین افراد می‌توان از این تجربه مکالمه واقعی برخوردار شوند.

علاوه بر این قابلیت تقویت مکالمه می‌تواند صداهای ناخواسته و نویز های اطراف را کم کند. این قابلیت قرار است در سیستم عامل ios 15 در پاییز امسال نیز اضافه شود. قابل ذکر است این ویژگی تنها با سخت‌افزار به کار رفته در ایرپاد پرو سازگاری دارد. هفته گذشته این نسخه جدید بتای نرم افزاری برای ایرپاد پرو برای توسعه دهندگان منتشر شد.

توسعه دهندگان می توانند این آخرین نسخه بتا را به همراه قابلیت تقویت مکالمه در وبسایت توسعه دهندگان اپل دانلود کنند. این دانلود یک آیفون که مجهز به سیستم عامل iOS 15 می‌باشد و یک مک دارای Xcode 13 و همینطور به طور یقین به یک جفت ایرپاد پرو که به طور کامل شارژ شده باشد نیاز دارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.