ایرپاد ها و آیپد پرو های جدید در سال ۲۰۲۲ معرفی خواهند شد

ایرپاد ها و آیپد پرو های جدید در سال ۲۰۲۲ معرفی خواهند شد

مارک گورمن تحلیل گر صاحب ‌نام بلومبرگ در آخرین خبرنامه خود برخی از انتظارات خود را از محصولات آینده اپل منتشر ساخت. گورمن هنوز انتظار دارد که مک بوک پرو ها و ایرپاد های جدید تا انتهای ۲۰۲۱ معرفی شوند. اما او تا پایان امسال بعید می‌داند که محصول و یا به روزرسانی عمده ای از جانب اپل صورت گیرد.

اما در مورد ۲۰۲۲ او عقیده دارد که اپل قصد دارد چندین محصول را معرفی کند که شامل ایرپاد پرو های جدید، آیپد پرو های با طراحی جدید و به روز رسانی شده، مک پرو های مجهز به اپل سیلیکون و مک بوک ایر های جدید مجهز به اپل سیلیکون خواهد بود. علاوه بر این این تحلیل گر کرد قبلا نیز گزارش داده بود که ایرپاد‌ پرو های جدید از حسگر های حرکتی ویژه ای برخوردار خواهند شد که می‌تواند حرکات کاربر در هنگام تمرینات ورزشی را با دقت بیشتری مورد بررسی و اندازه گیری قرار دهد.

این تحلیلگر همچنان اضافه می‌کند که اپل قصد دارد که در آینده ایرپاد پرو های آینده بخش پایه هدفون را حذف کند. علاوه بر این او و تحلیلگر دیگری به نام دبی بو می‌گویند که اپل قصد دارد بخش پشتی آیپد پرو های جدید را از جنس شیشه بسازد که از این طریق وسیله بتواند از قابلیت حمایت از شارژ وایرلس نیز برخوردار شود و علاوه بر این با این راهکار در صورت قرار گرفتن ایرپاد ها در بخش پشتی آیپد پرو های جدید از امکان شارژ وایرلس نیز برخوردار خواهند شد.

علاوه بر این در سال ۲۰۲۲ همان طور که شایعات زیادی پیش‌بینی می‌کنند ممکن است که اپل بخواهد هدست واقعیت مجازی خود را معرفی نمایند اما گورمن عقیده دارد که هدست های واقعیت AR احتمالاً دو تا سه سال زمان برای رونمایی نیاز دارند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.