ایرپاد های نسل سوم هنوز احتمال دارد که تا اواخر ۲۰۲۱ معرفی شوند

ایرپاد های نسل سوم هنوز احتمال دارد که تا اواخر ۲۰۲۱ معرفی شوند

ایرپاد های نسل سوم هنوز به عنوان یکی از پتانسیل های اصلی برای رونمایی قبل از پایان سال ۲۰۲۱ بر اساس گزارشات جدید مطرح هستند. آن طور که پیش‌بینی می‌شد ایرپادهای نسل سوم در مراسم معرفی آیفون ۱۳ و اپل واچ های جدید که در اوایل ماه گذشته انجام گرفت معرفی نشد.

مینگ چیکو ش‌بینی نموده بود که ایرپاد های جدید در مراسم استریمینگ کالیفرنیا اپل معرفی خواهند شد، اما چنین چیزی اتفاق نیفتاد و حالا بر اساس گزارشات و شایعات جدید این وسیله در مرحله تولید انبوه قرار دارد و اپل تا پایان امسال این وسیله را به طور رسمی معرفی کند. ایرپاد های جدید اولین بروزرسانی مهم و قابل توجه برای لاین ایرپاد از زمانی که برای اولین بار در سه سال پیش معرفی شدند محسوب می‌شوند.

ایرپاد های نسل بعدی انتظار می‌رود که دارای طراحی مشابه ای مانند ایرپاد پرو های کنونی باشند، اما بدون داشتن خصوصیات پیشرفته آن نظیر اکتیو نویز کنسلینگ. آنچه که هنوز مشخص نیست آن است که آیا ایرپاد های جدید دارای سری های سیلیکونی می باشند و یا نه. چرا که برخی تصاویر رندر شده نشان می دهند که احتمال چنین امری وجود دارد.

اپل برای اولین بار ایرپاد ها را در سال ۲۰۱۹ معرفی کرد، اما معرفی اولیه اجمالی آن در سال ۲۰۱۶ انجام شد. اما امسال در مراسم اپل معرفی ایرپاد ‌های نسل ۳ صورت نگرفت. بنابراین احتمال آن وجود دارد که در هفته های پیش رو ایرپادهای های نسل سوم در طی یک کنفرانس خبری معرفی شوند. اما بر اساس برخی شایعات نیز ممکن است تا پایان امسال و ماه نوامبر این امر به وقوع بپیوندد.

از جمله محصولات دیگر اپل که احتمال رونمایی آن تا پایان امسال می‌رود مک‌بوک پروهای ۱۴ و ۱۶ اینچی جدید می‌باشند که مجهز به چیپ های اپل سیلیکون و از نمایشگر های جدید ال ای دی برخوردار می باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.