ایرپاد های نسل سوم در مراسم روز سه‌شنبه  اپل معرفی خواهند شد

ایرپاد های نسل سوم در مراسم روز سه‌شنبه  اپل معرفی خواهند شد

بر اساس پیش‌بینی تحلیل‌گر مشهور مینگ چیکو اپل در روز سه شنبه ایرپاد های نسل سوم را معرفی خواهد کرد که از لحاظ طراحی شباهت زیادی به ایرپاد پرو دارند ولی از لحاظ عملکرد خصوصیات پیشرفته آن را دارا نمی باشند.

مینگ چیکو دو سناریوی احتمالی را برای قیمت گذاری ایرپاد های جدید پیشنهاد می کند. مطابق فرضیه اول اپل ممکن است که ایرپادهای های نسل سوم را با قیمتی بالاتر از ایرپاد های نسل دوم در اختیار مشتریان قرار دهد و ایرپاد های نسل دوم با همان قیمت قبلی بفروش برسند. در فرضیه دوم اپل ممکن است که قیمت ایرپادهای قدیمی تر را پایین آورده و قیمت فعلی ایرپاد های نسل دوم برای ایرپاد های نسل سوم در نظر بگیرد که در حال حاضر در حدود ۱۹۹ دلار می‌باشد.

در هر حالت این تحلیل گر می‌گوید که اپل ایرادهای نسل دوم را هم چنان برای فروش در در دسترس مشتریان قرار خواهد داد تا با انتخاب خود گزینه های مورد نظر خود را برگزینند. بر اساس گزارشات ارتباط های نسل سوم از لحاظ طراحی بسیار شبیه می‌باشند. از طرف دیگر برخی شایعات چندان مطمئن نیستند که از ایرپاد های نسل سوم به مانند ایرپاد پرو ها دارای سری های قابل تعویض سیلیکونی باشند.

تصاویر نشتی که در اوایل امسال از ایرپاد های نسل سوم در سطح وب منتشر شد نشان می داد که ایرپادهای های جدید دارای سری های سیلیکونی به مانند ایرپاد پرو ها می باشند. اپل در کنار معرفی ایرپادهای نسل سوم قصد دارد آیفون های جدید را تحت عنوان آیفون ۱۳ و همچنین اپل واچ های سری ۷ را در مراسم روز سه شنبه چهاردهم سپتامبر که به صورت غیر حضوری انجام خواهد شد معرفی کند.

بر اساس شایعات انتظار می رود اپل واچ های سری ۷ از لحاظ طراحی تغییرات قابل توجهی را متحمل شده و از زبان طراحی مشابه با مدل های آیفون ۱۲ که دارای کناره های مسطح و تخت می باشند برخوردار شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.