ایرپاد های نسل بعدی  در ۲۰۲۱ و ایرپاد پرو های جدید در ۲۰۲۲ بازار خواهند آمد

  ایرپاد های نسل بعدی  در ۲۰۲۱ و ایرپاد پرو های جدید در ۲۰۲۲ بازار خواهند آمد

یک گزارش جدید ادعا می کند که اپل در حال کار بر روی کلیه مدل های ایرپاد خود می باشد که بر این اساس قرار است مدل‌های جدید ایرپاد و ایرپاد پرو نهایتا تا ۲۰۲۲ به بازار معرفی شوند و حتی ممکن است که رنگ های جدیدی برای ایرپاد مکس عرضه شود.

به گزارش بلومبرگ اپل در حال آماده سازی نسخه جدیدی از ایرپاد ها می‌شود که قبل از پایان ۲۰۲۱ به بازار می شود. یک منبع نا شناخته گزارش های قبلی را تاکید می کند که بیان می‌داشت طراحی های جدید ایرپاد شامل تغییراتی در شکل ظاهری کیس های شارژر بوده و تغییرات دیگری از جمله کوتاه تر شدن پایه هدفون به مانند ایرپاد پرو های کنونی را شامل می شود.

ایرپاد پرو بر اساس گزارشات قرار است که طراحی های جدیدی را در شکل خارجی متحمل شود و همین طور قابلیت های به روز رسانی شده ای مانند ردیابی حرکت های ورزشی برای استفاده در اپلیکیشن های فیتنس خواهد بود.

این منابع می گویند که ایرپاد پرو های جدید در به سال ۲۰۲۲ به بازار ارائه خواهند شد. ایرپاد مکس قرار نیست که در سال آینده دچار تغییراتی از لحاظ طراحی شود اما قرار است که اپل گزینه های رنگ جدیدی را برای آن در نظر بگیرد. ولی هنوز زمانی برای رونمایی این تجدید ارائه نشده است.

ایرپاد جدید که پیش بینی می شود ایرپاد ۳ نامگذاری شود بر اساس گزارشات  قرار است که در اواسط می ۲۰۲۱ رونمایی شود. به طور مشابهی در ارتباط با ایرپاد پرو گفته می‌شود که قرار است طراحی های جدیدی را متحمل شده و آخرین گزارشات ادعا می‌کنند که این وسیله  در چندین مدل مختلف ارائه شود.

از طرف دیگر اپل اخیراً فرمت جدید شنیداری های فدلیتی خود را  تحت این عنوان Lossless در اپل موزیک معرفی نمود که قرار است به زودی قابلیت آن برای ایرپاد ها فعال شود. علاوه بر این اپل قرار است به زودی های هدفون های تحت برند بیتس به نام Beats Studio Buds را به بازار معرفی کند که دارای طراحی های بسیار جمع و جور دایره‌ای و بدون ساقه و پایه می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *