ایرپاد های جدید با طراحی به روز رسانی شده برای پاییز آماده رونمایی خواهد شد

ایرپاد های جدید با طراحی به روز رسانی شده برای پاییز آماده رونمایی خواهد شد

بر اساس یک خبرنامه انتظار می‌رود که لاین ایرپاد برای پاییز امسال آماده رونمایی محصول جدید خود باشد. در کنار آن نیز قرار است مدل های جدید آیفون ۱۳ معرفی شود.

انتظار می‌رود که اپل در پاییز امسال یک سری از محصولات جدید خود را معرفی کند. محصولاتی نظیر ایرپاد های نسل جدید که بر اساس گزارشات قسمت پایه در آنها حذف شده در به طور کامل در حفره گوش قرار می گیرد.

بر اساس خبرنامه منتشر شده توسط مارک گورمن از بلومبرگ این طراحی جدید برای ایرپادها بزرگترین تغییر است که اپل از زمان رونمایی اولیه این محصول ارائه خواهد کرد. انتظار بر این است که این تغییرات طراحی تا حد زیادی شامل تغییراتی باشد که این وسیله را بیشتر شبیه ایرپاد پرو خواهد کرد. اما تنها تفاوت در اینجا خصوصیات فنی آنها خواهد بود که احتمالاً شامل خصوصیات پیشرفت های نظیر کاهش نویز فعال ANC در محصول جدید ایرپاد نسل ۳ نخواهیم بود.

معرفی ایرپاد های جدید مدت زیادی است که توسط شایعات مختلف پیش بینی شده است. شایعه‌ای که در ماه جون منتشر شد نشان می داد که تامین کننده های قطعات این وسیله در حال پذیرش سفارشات از اپل برای آماده‌سازی آن در اواخر ۲۰۲۱ می باشند. اما در جولای یک گزارش ادعا نمود که چرخه تامین کننده های اپل قرار است که مراحل تولید این وسیله را در ماه آگوست آغاز کند. در ماه می نیز بلومبرگ گزارش داد که احتمال زیادی وجود دارد که ایرپاد ها در سال ۲۰۲۱ از طراحی جدید برخوردار شوند و در ادامه پیش بینی نمود که ایرپاد پرو های نسل بعدی نیز قرار است در سال ۲۰۲۲ به بازار ارزش عرضه شوند.

پیش‌بینی می‌شود که ایرپاد های نسل بعدی ظاهری شبیه به هدفون های جدید ‏ Beats Studio Buds داشته باشند که در آن ها بخش پایه به طور کامل حذف شده است و هدفون به طور کامل در درون حفره گوش قرار می گیرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.