ایرپاد های جدید انتظار می رود تا انتهای امسال آماده رونمایی شوند

ایرپاد های جدید انتظار می رود تا انتهای امسال آماده رونمایی شوند

بر اساس گزارشات حداقل هفت تامین کننده ارسال قطعات الکترونیک مربوط به ساخت محصولات اپل را شروع کرده اند. یکی از این موارد مربوط به ایرپاد نسل سوم می باشد که قرار است تا انتهای امسال رونمایی شوند. بر اساس منبع خبری دیجی تایمز تامین کننده هایی نظیر ال جی اینوتک، سامکو، یونی میکرون، Nan Ya ، Zhen Ding و AT&S ارسال قطعات مربوط به محصولات جدید اپل شامل اپل واچ ایرپاد و آیفون از قبل شروع کرده‌اند. تمامی این وسیله ها از ماژول‌های SiP حمایت می کنند.

مارک گورمن خبرنگار معتبر بلومبرگ پیش از این گزارش داد که نسل سوم ایرپاد در اواخر ۲۰۲۱ با طراحی مشابه با آیپد پرو و بدون قسمت پایه رونمایی خواهد شد. این می تواند اولین بروزرسانی مهم از مارس ۲۰۱۹ ایرپاد های اولیه باشد. در آن زمان نسل دوم ایرپاد با چیپ H1 که  قابلیت حمایت از سیری بود و از ۵۰ درصد قابلیت مکالمه بیشتر از ایرپاد اولیه برخوردار بود رونمایی شد

ایرپاد های نسل دوم در حال حاضر با قیمت ۱۵۹ دلار با کاور شارژ سیم دار و ۱۹۹ دلار با کاور شارژ بی سیم به فروش می رسند. اما در این مورد باید گفت که ایرپاد نسل سوم دارای قیمتی پایین‌تر از ایرپاد‌پرو خواهد بود که در حال حاضر با قیمت ۲۴۹ دلار معمولاً به فروش می رسد.

انتظار می‌رود که ایرپاد نسل سوم فاقد ویژگی های پیشرفته نظیر قابلیت کاهش نویز فعال باشد که همین امر باعث کاهش قیمت این محصول خواهد شد. اما در مورد ایرپاد پرو است که نسل دوم این وسیله با قابلیت فیتنس تراکر در سال بعد رونمایی خواهد شد و احتمال می رود که آنها دارای طراحی جمع و جور تر مشابه با هدفون های Beats Studio Buds باشد که اخیراً در این ماه به بازار معرفی شد. هدفون های Beats Studio Buds مربوط به یکی از زیر برندهای اپل می باشد که چند سال قبل اپل این برند معروف هدفون سازی را از شرکت سازنده آن خریداری کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.