ایرپاد مکس یک ساله شد

ایرپاد مکس یک ساله شد

یک سال پیش در چنین روزی اپل ایرپاد مکس را برای خرید به مشتریان در دسترس قرار داد که در حقیقت اولین هدفون رو گوشی این شرکت می باشد که از طریق این وب سایت به فروش می رود. ایرپاد مکس اولین ایرپاد اپل می باشد که بر روی گوش قرار گرفته و دارای گزینه های پرمیوم برای مشتریانی است که به دنبال هدفون های رو گوشی با قابلیت شنیداری بالا پخش صدای بالا و خصوصیات پیشرفته دیگر می باشد.

شایعاتی که قبل از رونمایی این وسیله منتشر می‌شد ادعا داشتند که این وسیله به نام ایرپاد استودیو نام خواهد گرفت. این وسیله در رنگ های مختلفی نظیر نقره ای خاکستری فضایی صورتی سبز و آبی آسمانی در دسترس می باشد. ایرپاد مکس با الهام گرفتن از ویژگی های خلاقانه اپل واچ  دارای یک تاج دیجیتالی برای تنظیم ولوم صدا می باشد و همینطور کاربر در صورت فشار دادن این دکمه می تواند قابلیت دستوری سیری را فعال کند. دکمه های کناری نیز برای خاموش و روشن کردن قابلیت نویز کنسلینگ و قابلیت پیشرفته ای به نام ترنسپرنسی مود است.

ایرپاد مکس مانند سایر ایرپادها و هدفون های بیتس از چیپ. H1 بهره می برد که به این وسیله اجازه می‌دهد تا با سایر وسایل اپل به خوبی متصل شود.‌ این هدفون در حال حاضر ۵۴۹ دلار قیمت دارد و به هر حال برای بیشتر مشتریان یک گزینه ارزان قیمت محسوب نمی شود. در این مورد هدفون های دیگری که در زیر برند اپل قرار می گیرند مانند برند بیتس گزینه های ارزان قیمت تری را در اختیار مشتری قرار می دهند.

علی رغم قیمت بالا بیشتر نظرهای کارشناسان و مشتریان نسبت به این وسیله تاکنون رضایت‌بخش بوده و می‌تواند با سایر رقبا و سایر هدفون های گرانقیمت دیگر رقابت کند. برخی از کارشناسان انتقادهایی را به این وسیله لحاظ نمودند از جمله کافی نبودن طول عمر باتری و نحوه طراحی اسمارت کیس که بخشی از آن ها توسط به روز رسانی های نرم افزاری اپل تا کنون برطرف شده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.