ایرتگ و آیفون ۱۲ بنفش به استرالیا و نیوزلند رسیدند

ایرتگ و آیفون ۱۲ بنفش به استرالیا و نیوزلند رسیدند

مشتریان اپل در استرالیا و نیوزیلند از امروز شروع به دریافت سفارشات ایرتگ و آیفون ۱۲ بنفش خود دریافت خواهند کرد. آیفون ۱۲ بنفش و محصول ردیابی اپل به نام ایرتگ از روز جمعه پیش سفارش آن آغاز شد و مشتریانی که این آیتم ها را در همان روز سفارش داده اند، از امروز یعنی ۳۰ آوریل می توانند محموله‌های خود را دریافت کنند.

اپل در حال حاضر هیچ گونه فروشگاهی در نیوزلند ندارد، اما استرالیایی ها قادرند که ایرتگ را در فروشگاه های اپل استور واقع در این کشور خریداری کنند. مدل حکاکی شده ایرتگ از جمله آیتم‌های است که فقط مشتریان می توانند از بخش فروشگاهی اپل خریداری نموده و مشتریانی که  حالا می‌خواهد آن را سفارش دهند می توانند در ماه جون آن را دریافت کنند.

اگر چه تا روز جمعه به درب منازل مشتریان واقع در این کشورها نمی‌رسد، اما برخی از خریداران شروع به دریافت سفارش های خود چند روز زودتر از موعد مقرر نموده اند. اما این مورد این ها فقط مشتریانی بودند که از طریق سایت بست بای خریداری نموده اند و شاید وجود برخی اشتباهات در زمانبندی ارسال محموله ها باعث شده است که این ها زودتر از موعد مقرر این محصول را دریافت کنند.

علاوه بر انتشار رسمی محصولات جدید اپل در استرالیا و نیوزیلند برخی از مشتریان در کشورهای اروپایی مانند ایتالیا نیز از چهار شنبه شروع به دریافت محموله‌های خود کردند. هم چنین مشتریان واقع در مناطق خاورمیانه آسیا و اروپا زودی می‌توانند پیش سفارش های خود را دریافت کنند و در نهایت مشتریان واقع در آمریکای شمالی آخرین مشتریان هستند که محصولات خود را دریافت می کنند.

ایرتگ اپل که یک وسیله ردیابی برای یافتن اشیای گمشده کاربران می باشد چندی پیش در رویداد بهاره این شرکت معرفی شد. کاربران از طریق الساق این وسایل بسیار کوچک به لوازم شخصی خود می توانند از طریق آیفون خود اشیاء شخصی خود را از درون اپلیکیشن ‌Find My  ردیابی و پیدا کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *