ایرتگ و آیفون ۱۲ بنفش از حالا برای پیش سفارش آماده است

ایرتگ و آیفون ۱۲ بنفش از حالا برای پیش سفارش آماده است

اپل از حالا پیش سفارش ایرتگ و آیفون ۱۲ بنفش را آغاز کرده است و اولین محموله ها و سفارشات تا ۳۰ آوریل ارسال خواهد شد.

مشتریان می توانند از حالا در سایت آنلاین اپل استور برای این دو محصول تازه منتشر شده پیش سفارش را انجام داده و همینطور کلیه لوازم جانبی مربوط به این دو محصول نیز آماده فروش می باشد.  فروشگاه آنلاین اپل ۶ ساعت قبل از مراسم بهاره اپل به حالت غیرفعال در آمد.

سفارشات برای هر دوی این محصولات در کنار لوازم جانبی مربوط به ایرتگ مانند جاکلیدی های ایرتگ  نظر می رسد که تقاضای بالایی را به همراه داشته باشند. در کنار آن زمان ارسال احتمال می‌رود که از جمعه ۳۰ آوریل شروع شود. هر دو محصول ایرتگ و آیفون ۱۲ بنفش در فروشگاه های اپل استور نیز به صورت حضوری آماده فروش می باشند.

همین‌طور در  ۳۰ آوریل ۲۰۲۱ اپل استور آماده دریافت پیش سفارش ها برای محصولات جدید دیگری از قبیل آی‌مک های جدید و اپل تی وی ۴K به روز رسانی شده می باشد. هر کدام از این محصولات نیز پیش‌بینی می‌شود تا نیمه دوم می به دست مشتریان برسد. ایرتگ اپل وسیله ردیابی جدیدی است که کاربران می‌توانند به مانند یک اتیکت یا سنجاق به لوازم شخصی خود الصاق کنند و این وسیله با ارسال امواج رادیویی و ارتباط با اپلیکیشن Find My موجود در آیفون موقعیت شی مورد نظر را در هر کجا که باشد برای کاربر مشخص کند.

این محصول به ویژه در موقعی که فردی لوازم شخصی خود را گم می‌کند می‌تواند موقعیت جدید شی گمشده را برای کاربر و همینطور جهت رسیدن به آن را مشخص کند. به نظر می‌رسد اپل قصد دارد که با ارائه یک رنگ جدید برای مدل های آیفون ۱۲ گروه تازه ای از مشتریان را که خواستار رنگ‌های شاد و پر انرژی هستند را به خود جلب کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *