ایرتگز اپل به شما کمک می کند اشیا خود را با ۲۹ دلار ردیابی کنید

ایرتگز اپل به شما کمک می کند اشیا خود را با ۲۹ دلار ردیابی کنید

بعد از نشت ها و شایعات بسیار زیادی که در ارتباط با وسیله ردیابی اپل و رونمایی آن مطرح بود بالاخره این وسیله در رویداد ۲۰ آوریل اپل رونمایی شد. ایرتگز به کاربران کمک می کند که بتواند لوازم شخصی شان را از درون آیفون خود ردیابی کنند.

این وسیله به کمک امواج رادیویی می تواند با اپلیکیشن Find My متصل شده و با قیمت ۲۹ دلار به فروش می‌رسد.  همین طور این وسیله در یک پک ۴ تایی با قیمت ۹۹ دلار برای کاربران موجود است. این وسیله ردیابی دایره ای می تواند به عنوان بخشی از ویژگی های اضافه شده در سیستم عامل iOS 14 با اپلیکیشن Find My هماهنگ شود.

ایرتگز اپل به شما کمک می کند اشیا خود را با ۲۹ دلار ردیابی کنید

در این مورد اگر وارد اپلیکیشن مربوطه شوید می‌توانید چهار زبانه مختلف به نام های مردم، وسیله، آیتم ها و خودم را بیابید. وقتی که اشیا در اپلیکیشن مربوطه وارد مود “اشیای گم شده” می شوند اگر کاربر دیگری با آیفون خود در مجاورت شی گمشده قرار گیرد از طریق آن آیفون، موقعیت شی گم شده به مالک اصلی فرستاده می شود. بنابراین وقتی که یک شی در حالت گمشده قرار می‌گیرد هر کسی که آن را پیدا کند با ضربه زدن بر روی آن از طریق ویژگی NFC می تواند در ارتباط با آن جزئیات بیشتری را مشاهده کند.

کاربران در هنگام سفارش دادن این وسیله قادرند که ایرتگز خود را با انتخاب اموجی های مختلف روی آن سفارشی سازی کنند. مدل انتخاب شده تبدیل به آیکن معرف آنها در اپلیکیشن شده و در هنگام ردیابی می تواند همان آیکون روی صفحه ظاهر شود. این وسیله ردیابی از چیپ U1 اپل استفاده می کند و از ضریب مقاومت در برابر آب و گرد و غبار  IP67 برخوردار است.

ایرتگز اپل به شما کمک می کند اشیا خود را با ۲۹ دلار ردیابی کنید

این وسیله به یک اسپیکر کوچک در روی خود نیز مجهز می باشد که در هنگام ردیابی بکار می آید. در قسمت پشتی این وسیله دارای یک ورقه فولادی است که با لیزر پالیش شده است و قسمت بالایی پلاستیکی آن می‌تواند توسط کاربران شخصی سازی شود.

باتری استفاده شده در این وسیله قابل جایگزینی است. بنابراین اگر باتری از بین رفت کاربران می توانند آن را تعویض کنند. این باتری مطابق با ادعای اپل تا حد یک سال می تواند با استفاده از نرمال دوام بیاورد.  در هنگام استفاده از هنگام ردیابی آیتم خود اپلیکیشن Find My می تواند به شما بگوید که با شی گمشده چه فاصله ای دارید و بهترین راه برای رسیدن به آن چگونه است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *