ایرتگز اپل اندکی بزرگتر از سکه نیم دلاری می باشد

ایرتگز اپل اندکی بزرگتر از سکه نیم دلاری می باشد

بر اساس گزارشات ابعاد محصول مورد انتظار اپل ایرتگز  مشخص شده و همینطور برخی خصوصیات در مورد نحوه عملکرد آن نیز بیان شده است. در کنار یک سری از ادعاها که در ارتباط با آیفون های بعدی مطرح شده است، گزارش ویدیویی جدیدی منتشر شده است که جزئیات بیشتری را در ارتباط با ایرتگز اپل مشخص می‌کند.

در این ویدیو ادعا می‌شود که ایرتگز اپل دارای ۳۲ میلی متر قطر بوده و ۶ میلیمتر ضخامت خواهد داشت. و همین طور ادعا می‌شود که این وسیله از اپ Find My استفاده خواهد کرد تا با سرورهای اپل در تماس برای انتقال اطلاعات باشد.

در مقام مقایسه اگر بخواهیم که ایرتگز را با چیزی در دنیای واقعی مقایسه کنیم باید بگوییم که سکه نیم دلاری در حوزه ۳۰ میلی‌متر قطر دارد که می‌توان آن را نزدیک ترین شکل از لحاظ اندازه به آن در نظر گرفت. اگر این ادعا درست باشد این ابعاد ایرتگز را در دسته ردیاب های  Tile Mate قرار داد.

تایل میت که در حدود ۳۵ میلی متر قطر دارد نیز یک وسیله ردیابی است که می‌تواند از وسیله مجاور نیز اطلاعات جمع‌آوری کنند. بنابراین به یک گونه ای این خصوصیات و مشخصات با ایرتگز  اپل هم خوانی دارد.

ایرتگز  انتظار می رفت تا با هر رویداد اپل در سال گذشته رونمایی شود، اما در حال حاضر گزارش هایی است که احتمال انتشار آن را در آوریل ۲۰۲۱ می دهند. بنا به برخی گزارشات اپل قرار است که در ماه آوریل رویداد جدیدی را برگزار کند که احتمال می‌رود آیپد پرو های جدید و همینطور محصولات ایرتگز نیز در آن معرفی شود.

منبع  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *