اپ استور با فروش ۶۴۳ میلیارد دلار ۲۴ درصد در سال ۲۰۲۰ افزایش رشد داشته است

اپ استور با فروش ۶۴۳ میلیارد دلار ۲۴ درصد در سال ۲۰۲۰ افزایش رشد داشته است

اکوسیستم اپل استور در سال ۲۰۲۰ توانست ۶۴۳ میلیارد دلار از فروش خود به دست بیاورد و این داده هایی است که بر اساس یک مطالعه مستقل بر روی داده های مربوط به این شرکت انجام شده است. نسبت به فروش اپ استور در سال ۲۰۱۹ که برابر ۵۱۹ میلیارد دلار بوده است در سال ۲۰۲۰ نتایج می تواند نشان دهنده ۲۴ درصد رشد سالیانه باشد.

علاوه بر آن یک مطالعه که توسط این شرکت تحلیل داده ها است نشان می دهد که توسعه دهندگان نیز توانستند در سال ۲۰۲۰ بیزینس های خود را با یافتن مشتریان جدید گسترش دهند. در این مطالعه و تحلیل که تحت نام دورنمای جهانی اپ استور نام گرفته است مشخص شده که نسبت توسعه دهندگان کوچک ۴۰ درصد از سال ۲۰۱۵ افزایش داشته است.

توسعه دهندگان کوچک آنهایی هستند که کمتر از یک میلیون دلار  در آمد داشته یا کم تر یک میلیون دانلود در اپ استور در طی یک سال داشته اند. باید گفت که این تعداد ۹۰ درصد توسعه دهندگان اپ استور را تشکیل می دهد.

از هر ۴ توسعه دهنده کوچک یک نفر توانسته است که حداقل تا ۲۵ درصد رشد بیزینسی را در طول پنج سال گذشته به دست آورد. تقریبا ۸۰ درصد آن ها دارای اپلیکیشن هایی در چندین کشور مختلف می باشند. این توسعه دهندگان متوسط توانسته اند درآمد خود از کاربران مربوط به بیش از ۴۰ کشور دنیا بدست آوردند.  بسیاری از شرکت ها در اپل استور توانسته اند با ارائه راهکارهای مختلف درآمد قابل توجهی را در این پلتفرم برای خود کسب کنند. این مطالعه نشان می دهد که ۷۵ کمپانی که دارای اپلیکیشن بوده‌اند توانستند بیزینس خود را به صورت عمومی در اروپا و آمریکا گسترش دهند.

همینطور این شرکت های موجود در اپ استور نیز این مزیت را دارند که بتوانند با کاربران متنوعی از سراسر جهان ارتباط برقرار کنند و این مطالعه نشان می‌دهد که اپل استور قادر است که ارتباط آنها را با ۱۷۵ کشور مختلف برقرار کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *