اپ استور اپلیکیشن های لیست نشده را فقط از طریق دایرکت لینک حمایت خواهد کرد

اپ استور اپلیکیشن های لیست نشده را فقط از طریق دایرکت لینک حمایت خواهد کرد

اپل اخیراً اعلام نمود که اپ استور بر اساس به‌روزرسانی جدید در این پلتفرم اپلیکیشن های لیست نشده را فقط از طریق دایرکت لینک حمایت می کند. توسعه دهندگانی که اپلیکیشن های آنها برای لیست شدن در اپ استور واجد شرایط نیستند می توانند با اعلام درخواستی بر روی وب سایت اپل اپلیکیشن خود را به صورت لیست نشده در اپ استور اضافه کنند.  در این صورت اپلیکیشن آنها دیگر در دسته‌ ها، سرچ، چاره‌ای و پیشنهادات اپ استور ظاهر نمی شود.

این اپلیکیشن های لیست نشده فقط از طریق بخش مدیریت بیزینس اپل و یا مدیریت بخش تحصیلی اپل  قابل دسترسی هستند. اپل در این زمینه می‌گوید که اپلیکیشن های که برای سازمان های خاص، مراسم ویژه و تحقیقات و بررسی های تخصصی توسعه یافته و برای عموم مناسب لازم نیستند، کاندید های مناسبی برای اضافه شدن در بخش اپلیکیشن‌های لیست نشده می‌باشند. این اپ ها در تمام کشورهایی که اپل استور در آنها قابل دسترس است حمایت می شوند. توسعه دهندگان می توانند با پر کردن فرم درخواست خود برای اپلیکیشن های جدید و یا اپلیکیشن هایی که از در اپ استور اضافه نموده اند را به وب سایت اپل ارائه کنند.

اگر فرم آنها تایید شود اپلیکیشن های آن ها به حالت لیست نشده در خواهد آمد. این اپلیکیشن ها فقط  برای هر کسی که دارای لینک مستقیم از آنها باشد فقط قابل دسترسی است و اگر این اپلیکیشن از قبل بر روی اپل استور لیست شده باشد این لینک دسترسی نیز تغییر نخواهد کرد. یکی از شرایط لازم برای پیوستن در بخش اپلیکیشن های لیست نشده آن است که حتما باید مرحله نهایی توسعه خود را طی کرده باشند، بدین معنی که اپلیکیشن‌هایی که در مرحله بتا و پیش انتشار قرار دارند فرم درخواست آنها تایید نمی شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.