اپیک گیمز شکایت خود بر علیه اپل را در بریتانیا گسترش داد

اپیک گیمز شکایت خود بر علیه اپل را در بریتانیا گسترش داد

شرکت اپی گیمز با ارائه شکایت نامه جدیدی در بریتانیا که تصمیم اپل برای حذف فورتنایت از اپ استور را محکوم می کند دعوای قانونی خود را با اپل در این کشور را گسترش داد. این شکایت‌نامه در روز سه شنبه به صورت عمومی اعلام گردید و ادعا می کند که حرکت اپل برای حذف فورتنایت از اپ استور غیرقانونی است.

بر اساس گزارش بلومبرگ این شکایت‌نامه همین طور بیان می‌دارد که اپل از موقعیت برتر خود در بازار سوء استفاده نموده است. اپیک گیمز در حقیقت از سه جنبه دعوای خود مطرح کرده است که بدین قرار ادعا دارد اپل به عنوان تنها پلتفرمی که قابلیت دسترسی و ارائه سرویس iOS را دارد از غلبه زورمندانه خود در اپ استور از موقعیت خود سوء استفاده کرده و با ارائه کارمزدهای غیرمنصفانه برای توسعه دهندگان توسعه و رشد و درآمد آنها را محدود کرده است.

این شکایت نامه از دادگاه بریتانیا تقاضا می نماید که محدودیت‌های مربوط به پرداخت‌های ترت پارتی را برداشته و درصد کمیسیون ها را برای اپ ها  بهبود بخشد. در این دعوی آمده است که اپل نیز باید از هرگونه جریمه بیشتر بر علیه شرکت اپیک گیمز و پیشروی محدودیت خود بر روی این شرکت دست بردارد.

Tera Randall سخنگوی اپیک گیمز به اپل اینسایدر طبق مصاحبه‌ای گفت ما معتقدیم این اقدام مهمی است که ما به نمایندگی از طرف بسیاری از توسعه دهندگان در انگلستان و همینطور سراسر جهان و تمام آنهایی که توسط قوانین زورگویانه دو شرکت گوگل و اپل تحت تاثیر قرار گرفته‌اند نسبت به انجام آن احساس مسولیت می کنیم.

او در ادامه بیان کرد که شرکت ابپیک گیمز به هیچ وجه به دنبال به آسیب دیدن از جانب اپل یا گوگل در بریتانیا، استرالیا و در آمریکا نیست. این تنها جستجو و یا درخواست دسترسی و همین طور رقابتی است که می‌تواند به نفع تمام مشتریان و توسعه دهندگان اپلیکیشن تمام شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *