اپیک گیمز خواستار تجدید نظر در رای دادگاه شد

اپیک گیمز خواستار تجدید نظر در رای دادگاه شد

اپیک گیمز امروز درخواست تجدید نظر خود را بر روی تصمیم دادگاه در رسیدگی به پرونده اپتیک و اپل را ارائه داد. هر دو شرکت اپل و اپیک گیمز تصمیم به ارائه درخواست تجدید نظر برای حکم اولیه دادگاه را صادر نموده اند زیرا که هیچ کدام از آنها ها از این تصمیم و نتیجه گیری رضایت ندارند.

اپیک گیمز از دادگاه می‌خواهد که اپل را به حمایت از اپ استور های شخص ثالث ملزم کند که چنین اتفاقی نیفتاد. مدیر عامل اپیک‌ گیمز تیم سوئینی گفت که این رای دادگاه برای توسعه دهندگان  برای مشتریان برد محسوب نمی‌شود و اعلام نمود که بلافاصله بعد از اعلام رای توسط دادگاه درخواست تجدید نظر خود را در فاصله کوتاهی ارائه داده است. در این درخواست  شرکت اپیک گیمز سوالی را مطرح می کند بر این پایه که آیا قاضی پرونده Yvonne Gonzalez-Roger در نتیجه گیری ها و تصمیم‌ گیری‌های این پرونده دچار اشتباه شده است و یا اینکه اپل واقعاً شرکت مونوپولی به حساب نمی‌آید.

اپیک گیمز می گوید که دادگاه در این نتیجه گیری که که اپل را مبرا از تخلف و سرپیچی میداند دچار اشتباه شده است و  متن درخواست تجدید نظر از دادگاه خواسته است که رای خود را بر علیه اپل تعویض نماید و به نفع شرکت اپیک رای دهد. چرا که اپل بر اساس قرارداد خود در متن ضوابط آمده در پلتفرم اپ استور عمل نکرده است.

در جایی از این متن آمده است که اپل اپیک گیمز و سایر رقبای قدرتمند را از ارائه حق انتخاب های مختلف برای مشتریان منع نموده است. و درست به همین دلیل است اپیک گیمز این شکایت نامه را تنظیم نمود. اپیک معتقد است اپل دقیقا آنچه که قوانین ضد انحصار طلبی آنها را منع نموده انجام داده است.  قاضی گنزالس به عنوان رأی نهایی اپل را ملزم دانست تا در محیط اپ استور اجازه ایجاد گزینه های مختلف برای پرداخت از جانب اپلیکیشن‌های شخص ثالث را بدهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.