اپل watchOS 8.1.1 را همراه با برطرف نمودن مشکل شارژ در اپل واچ های سری ۷ منتشر نمود

اپل watchOS 8.1.1 را همراه با برطرف نمودن مشکل شارژ در اپل واچ های سری ۷ منتشر نمود

اپل امروز سیستم عامل watchOS 8.1.1 را منتشر نمود که یک به روز رسانی کوچک در سیستم عامل WatchOS 8 می باشد که در ماه سپتامبر به بازار ارائه شد. سیستم‌عامل watchOS 8.1.1 سه هفته بعد از انتشار سیستم‌ عامل watchOS 8.1. می‌آید.

این نسخه جدید به صورت رایگان می‌توانند از طریق اپلیکیشن اپل واچ بر روی آیفون دانلود و نصب شود. کاربران باید به بخش تنظیمات رفته و بعد از انتخاب  گزینه General ‌به روزرسانی نرم‌افزاری را انتخاب کنند. لازم به ذکر است که برای این به روزرسانی کاربران باید مطمئن باشند که اپل واچ آنها بیش از ۵۰ درصد شارژ داشته باشد و در هنگام بروز رسانی باید حتماً بر روی شارژر قرار بگیرد اپل واچ باید در محدوده نزدیکی آیفون قرار داشته باشد.

لازم به ذکر است که سیستم عامل watchOS 8.1.1 تنها برای اپل واچ های سری ۷ در دسترس می باشد. بر اساس یادداشتی که اپل در این مورد منتشر نمود به‌روزرسانی watchOS 8.1.1 شامل رفع مشکل شارژ  در اپل واچ های سری ۷ می باشد. برخی دارندگان اپل واچ های سری ۷ متوجه شده بودند که سرعت شارژ در وسیله آنها بسیار پایین است و این به‌روزرسانی می‌تواند این مشکل را حل کند.

اپل واچ های سری ۷ نسبت به سری قبل از لحاظ طراحی تغییرات زیادی را متحمل شدند اما از لحاظ اندازه صفحه نمایش در آن ها تغییراتی داده شد. بدین صورت که با کاهش فریم های دور صفحه نمایش امکانی پدید آمد تا استفاده از صفحه تا حد زیادی افزایش یابد و همینطور اپل در این سری جدید اندازه بدنه اپل واچ های سری ۷ را نیز افزایش داد. اما از لحاظ سیستم داخلی چیپ های جدید آخرین سری های اپل در آنها به کار رفته است و دارای چند ویژگی جدید اندازه گیری معیار های پزشکی و فیتنس می باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.