اپل iOS 15.0.2 را همراه با رفع باگ حذف عکس ها در اپلیکیشن Messages و بروزرسانی‌های امنیتی منتشر نمود

اپل iOS 15.0.2 را همراه با رفع باگ حذف عکس ها در اپلیکیشن Messages و بروزرسانی‌های امنیتی منتشر نمود

اپل امروز نسخه iOS 15.0.2 را که دومین به‌روزرسانی سیستم ‌عامل ios15 می باشد را منتشر نمود که برای اولین بار در  سپتامبر منتشر کرد.  نسخه  iOS 15.0.2 ده روز بعد از نسخه iOS 15.0.1  همراه با رفع برخی از باگ های نرم افزاری و امنیتی منتشر می شود.

نسخه iOS 15.0.2 از طریق به روز رسانی نرم افزاری در وسیله هایی که واجد شرایط این سیستم عامل می باشند قابل دانلود و نصب می باشد. برای دسترسی به این نرم افزار جدید شما باید به بخش تنظیمات بروید و پس از یافتن گزینه General و انتخاب گزینه System update روند بروزرسانی‌ را آغاز کنید.

بر اساس یادداشتی که اپل همراه با این به‌روزرسانی منتشر نموده است در این نسخه نرم افزاری باگی که باعث می شد عکس های ذخیره شده در کتابخانه عکس ها در اپلیکیشن مسیج به طور خودکار ناپدید شوند رفع شده است. در نسخه iOS 15.0.2 همچنین مشکلی برطرف شده است که باعث می‌شد آیفون هایی که که در درون کاور های کیفی همراه با ماگسیف قرار داده می شوند نتوانند به اپلیکیشن Find My متصل شوند.

علاوه بر این در این به‌روزرسانی باگی که باعث می‌شد ایرتگ در پخش ‌Find My‌ Items  ظاهر نشود نیز رفت گردیده است. همچنین باگی که در قابلیت CarPlay  باعث میشد نتواند اپلیکیشن های صوتی را باز کند نیز رفع گردیده است. علاوه بر این در برخی از مدل های آیفون ۱۳ نیز باگی وجود داشت که باعث می‌شد وسیله بعد از ریستور و یا آپدیت نتواند به درستی عمل کند و در این روز به روز رسانی این مشکل نیز بر اساس یادداشت اپل رفع گردیده است.

اپل همچنین نسخه iPadOS 15.0.2 را برای مدل‌های آیپد منتشر نمود که در این نسخه نیز برخی از باگ های موجود در اپلیکیشن مسیج  که باعث می شد آیپد مینی ۶ در هنگام استفاده از آیتون به طور خودکار ریستور و یا آپدیت شود را نیز رفع کرده است. علاوه بر این صفحه پشتیبانی امنیتی اپل نیز در ارتباط با این به روزرسانی ها می گوید که در نسخه iPadOS 15.0.2 برخی از باگ های امنیتی برطرف شده است.  بنابراین باید گفت که نسخه iOS 15.0.2 بروزرسانی حائز اهمیتی بوده و کاربران باید هرچه زودتر نسبت دانلود و نصب آن اقدام کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.