اپل iOS و iPadOS 13.6.1 را همراه با macOS 10.15.6 منتشر نمود.

اپل iOS و iPadOS 13.6.1 را همراه با macOS 10.15.6 منتشر نمود.

در روز چهارشنبه اپل نسخه بروز رسانی شده iOS و iPadOS 13.6.1 و macOS 10.15.6 را در دسترس عموم قرار داد. این نسخه های جدید شامل بهینه سازی هایی می شود از قبیل رفع چندین باگ که مربوط به برخی اشکالات در تنظیم نور در صفحه نمایش کامپیوتر ها مک می باشد.

بروز رسانی روز چهارشنبه شامل سیستم عامل های iOS و iPadOS 13.6.1 و macOS 10.15.6 می باشد. میزان تغییرات بروز رسانی در iOS  و iPadOS بسیار جزیی بوده که مربوط می شود به  رفع چند باگ که در iOS 13.6 وجود داشت. یکی از این باگ ها باعث جلوگیری از پاک شدن فایل های غیر ضروری می شد بخضوص درزمانیکه  حافظه داخلی با مشکل کمبود جا مواجه می شود  و از فضای کمی برخوردار است.

اشکال دیگر به باگی مرتبط بود که باعث اخلال در سیستم مدیریت گرمایشی می شد و در نهایت به تغییر رنگ صفحه نمایش به رنگ مایل به سبز می شد. و یک اشکال دیگر که در سیستم تنظیم نوردهی در دوربین ها مریوط می شد.

بر اساس گزارش اپل در مورد این بروز رسانی ها در سیستم عامل macOS 10.15.6  اشکالاتی که در مورد برخی برنامه هایی مربوط به تصویر سازی و گرافیک سازی نظیر سند باکس بود و باعث می شد که برنامه در هنگام اجرا به طور خودکار بیرون آید. همین طور  در این بروز رسانی ها مشکلی  که در هنگام خروج آی مک از حالت خواب وجود داشت و باعث می شد صفحه نمایش با حالتی رنگ و رو رفته ظاهر شود رفع گردید.

نسخه های بروز شده iOS و iPadOS 13.6.1 و macOS 10.15.6 هم اکنون در دسترس عموم قرار دارند و شما می توانید از طریق بخش تنظیمات هر یک از این دستگاه ها آنها را دانلود و نصب کنید. و یا می توانید آنها را به طور جداگانه از اپ استور  تهیه نمایید. در اینجا باز ذکر این مطلب را ضروری می دانیم که باید قبل از بروز رسانی از دستگاه خود بکاپ تهیه فرمائید.

0 نظر در مورد “اپل iOS و iPadOS 13.6.1 را همراه با macOS 10.15.6 منتشر نمود.

  1. اشتراک ها: سرویس های جدید اپل تحت عنوان اپل وان در انتظار رونمایی همزمان با معرفی آیفون های جدید در ماه اکتبر | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *